reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Dramat ze szczepionka na krztusiec, w całym pomorskim kilka aptek z mała dostępnością. Dzwoniłam do enelmedu czy tam maja jakiś swój zapas, ale taz nic na Pomorzu i można dzwonić z partyzanta bez gwarancji dostępu do szczepionki do niewiadomo kiedy 🥲 jutro próbuje w Elblągu kupić, ale ni cholery nie wiem gdzie mogliby mnie tam od razu w sobotę zaszczepić, bo skierowanie jest aktywne 48h 😂
 
reklama
Dramat ze szczepionka na krztusiec, w całym pomorskim kilka aptek z mała dostępnością. Dzwoniłam do enelmedu czy tam maja jakiś swój zapas, ale taz nic na Pomorzu i można dzwonić z partyzanta bez gwarancji dostępu do szczepionki do niewiadomo kiedy 🥲 jutro próbuje w Elblągu kupić, ale ni cholery nie wiem gdzie mogliby mnie tam od razu w sobotę zaszczepić, bo skierowanie jest aktywne 48h 😂
Olea, spróbuj w BaltiMed na Krzemowej w Gdańsku. Mnie tam zaszczepili. Mieli swoją szczepionkę. Potrzebne było tylko skierowanie od lekarza. Może się uda 😉.
 
Olea, spróbuj w BaltiMed na Krzemowej w Gdańsku. Mnie tam zaszczepili. Mieli swoją szczepionkę. Potrzebne było tylko skierowanie od lekarza. Może się uda 😉.
dziekuje!! Z nieba mi spadasz, zadzwonię w poniedziałek z samego rana! Tymczasem kliknęłam rezerwuj w gemini w Elblągu, jest jeszcze opcja w luxmedzie, ale razem z wizyta (bo nie mam tam pakietu) to szczepienie wyszłoby mnie ponad 400 PLN, trochę na bogato
 
Dziewczyny, mam tez pytanie czy orientujecie się jak to jest z wyborem pediatry?

Na stronie jednego ze szpitali w GDA widziałam ze chcą już na przyjęciu jakieś informacje o położnej i wybranym pediatrze. Nie wiem czy mam po prostu skonsultować się z wybrana placówka czy dopiszą nienarodzone do listy pacjentów? Czy ktoras z was ma może jakieś doświadczenia?
 
Ja też nie widzę żadnej wiadomości odnośnie wątku prywatnego 😞 dodajcie mnie laski jak będzie możliwość 😁
ja też nie mam wiadomości tutaj, poczty nie sprawdzałam jeszcze, ale dzisiaj jak weszłam to na głównej pokazał mi się post zaczynający się oddaję w wasze ręce itd. A pod spodem zobaczyłam znajome nicki :)
 
reklama
Cześć! Faktycznie mamy wątek prywatny. Ja nie ogarniam tematu dodawania nowych członków, ale poczekajcie 🙂 może uda się coś wykombinować 🙂
 
Do góry