reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

moja Zuza 4,700 63 cm my z mężem niscy, na usg mówili, że 3,850 urodziłam sn, nie miałam jakiejś koszmarnej anemii a i jak na pierwszy poród nie było tragicznie ani za długo I faza 3h50min II faza 50 min. szybko doszłam do siebie, to jest indywidualna sprawa
 
reklama
JA po wizycie właśnie :) Jestem przeee Szcześliwa :-):-):-):-) Doktorka mnie uspokoiła. Wszystko jest w najlepszym porządku. Szyjka w normie, nic się nie odkleja.. Dzidzia cała i zdrowa. Waży 1500g myślałam, że za mało ale w normie. Leży sobie główkowo:happy2:
Mały leżał sobie najpierw podparty rączką o brodę a potem podłożył sobie rączki pod głowke (taka podusie sobie zrobił), ziewał - czym mnie rozczulił niemiłosiernie:-):-) lekko pomachał do mamy:tak::tak::tak: a jajeczka:szok::szok: ogromne :-D:-D NA zdjęciu widać jego buźkę więc chodze po znajomyc i się chwale jakiego mam przystojniaka:happy2: Musze Wam powiedzieć, że ja już widze - CAŁY TATA :-)
 
JA po wizycie właśnie :) Jestem przeee Szcześliwa :-):-):-):-) Doktorka mnie uspokoiła. Wszystko jest w najlepszym porządku. Szyjka w normie, nic się nie odkleja.. Dzidzia cała i zdrowa. Waży 1500g myślałam, że za mało ale w normie. Leży sobie główkowo:happy2:
Mały leżał sobie najpierw podparty rączką o brodę a potem podłożył sobie rączki pod głowke (taka podusie sobie zrobił), ziewał - czym mnie rozczulił niemiłosiernie:-):-) lekko pomachał do mamy:tak::tak::tak: a jajeczka:szok::szok: ogromne :-D:-D NA zdjęciu widać jego buźkę więc chodze po znajomyc i się chwale jakiego mam przystojniaka:happy2: Musze Wam powiedzieć, że ja już widze - CAŁY TATA :-)

Gratuluję udanej wizyty:-):-)
Super że mały zdrowy, rośnie i ładnie ułożony:-)
Musisz nam sie pochwalić swoim pzystojniakiem:tak:
 
elwiwas-gratuluje uadenj wizyty,super waga synka noi juz niech lezy sobie glowka w dol i sie nie przekreca:-)

co do tego USG to wlasnie roznie bywa,czasami jest tak ze lekarze mowia iz maluszek wazy np ponad 4 kg a rodzi sie dziecko z waga powzyej 3 kg,
 
JA po wizycie właśnie :) Jestem przeee Szcześliwa :-):-):-):-) Doktorka mnie uspokoiła. Wszystko jest w najlepszym porządku. Szyjka w normie, nic się nie odkleja.. Dzidzia cała i zdrowa. Waży 1500g myślałam, że za mało ale w normie. Leży sobie główkowo:happy2:
Mały leżał sobie najpierw podparty rączką o brodę a potem podłożył sobie rączki pod głowke (taka podusie sobie zrobił), ziewał - czym mnie rozczulił niemiłosiernie:-):-) lekko pomachał do mamy:tak::tak::tak: a jajeczka:szok::szok: ogromne :-D:-D NA zdjęciu widać jego buźkę więc chodze po znajomyc i się chwale jakiego mam przystojniaka:happy2: Musze Wam powiedzieć, że ja już widze - CAŁY TATA :-)

Gratuluje udanej wizyty:-)
Czekamy na zdjęcie Maleństwa, koniecznie je wrzuć:tak:
 
a więc sie chwale śliczną buzią synka :)
...widzicie ?
 

Załączniki

  • IMG_0179..jpg
    IMG_0179..jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Hej.
Właśnie odebrałam wyniki badania moczu i mam białko 25mg/dl. Nie wiem jaka jest norma i czy może to miec związek z infekcja dróg moczowych? Brałam furagin w zeszłym tygodniu.Wiem,że białko w moczu może świadczyć o ztruciu,ale cisnienie mam dobre i obrzęków też nie zaobserwowałam.Kurczę,ale wystraszyłam się tym bialkiem...
 
Do góry