reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
nataliak - to właśnie nie do końca jest tak, ze ono się starzeje i gorzej funkcjonuje. Po prostu się zmienia.
Przed porodem powinno osiągnąć III stopień ale z tego co laski piszą na forach rodzą i z II a nawet I stopniem - w terminie, przed i po więc nic nam to nie podpowiada...
 
no wlasnie ten trzeci stopien to kiedys interpretowano jako 'stare' i zle funkcjonujace lozysko a teraz sie troche poglady zmienily. w kazdym razie kwestia lozyska to jedna z kilku schiz ciazowych ktore mozna sobie wkrecac z nudow ;P
 
koleżanka ma problem, jeden lekarz mowi ze to chłopiec, drugi ze dziewczynka i ona zgłupiała.
mam tu foto, a wy co widzicie? bo kurde jak dla mnie to chłop płec..jpg
 
o kurczak, czyli z tym łożyskiem wszystko Ok, a mnie się wydawało, że własnie jest odwrotnie:)
Nataliak już dostałam karteczkę do szpitala z usg w razie porodu. Kolejną wizytę mam 30 marca, ale na wszelki wypadek dr mi już dał:sorry2:
Jeeejuu, mam wyrzuty, że nie dośc, że siebie utuczyłam, to jeszcze dziecko:dry:
Skąd takie wielkie dziecko?? Ja raczej z małych i drobnych (przed ciążą:zawstydzona/y:), mój mąż to już w ogóle chudzinka.
Acha, no i na bakterie dostałam antybiotyk- Nolicin+Nystatynę, na anemię mam znowu zacząc brac witaminy, a jak wyniki się nie poprawią, to wtedy żelazo dostanę.
 
ja mam wizyte 29marca i bedzie usg, juz pewnie ostatnie. ciekawe czy leniuszek dalej taka duza bedzie, tez nie wiem czym ja utuczylam bo oboje z malzem po urodzeniu wazylismy okolo 3500g wiec norma a ona ma byc niby wieksza. no i jestesmy szczupli, wzrostu raczej sredniego. ale moze sie okazac ze sie to jeszcze do porodu jakos wyrowna. dziwnie bedzie wrocic z wizyty juz ze skierowaniem do szpitala do porodu...
generalnie byloby milo gdyby dziecko zmiescilo mi sie jednak w rozmiar 56 ;P
 
reklama
estragon kochana - ale on wcale nie jest cięzki... tu PRZECIĘTNA waga dzieciaczków: zobacz jak szybko teraz się tuczą nasze dzieciaki :)

9-10 tydzień - 5 g
11-12 tydzień - 12 g
13-14 tydzień - 25 g
15-16 tydzień - 80 g
17-18 tydzień - 150 g
19-20 tydzień - 260 g
21-22 tydzień - 350 g
23-24 tydzień - 540 g
25-26 tydzień - 900 g
27-28 tydzień - 1100 g
29-30 tydzień - 1360 g
31-32 tydzień - 1800 g
33-34 tydzień - 2250 g
35-36 tydzień - 2750 g
37-38 tydzień - 3100 g
39-40 tydzień - 3600 g
 
Do góry