reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Widze ze mi to calkiem inaczej szlo z ta glukoza pierw pobrala mi krew z zyly po 45 min mnie zawolala na wypicie glukozy byla dobra:eek: :-) a pozniej po 2 godzinach znow z zyly krew mi pobierala a nie z palca dziwne ja bym wolala z palca bo mnie dwa razy w to samo miejsce kula:-( ale cale szczescie juz po wszystkim zostal mi tylko jakis panel z pochwy nawet nie wiem co to:eek:
 
reklama
Katagorka lepiej jedź do szpitala:tak:
Ja byłam po poniedziałkowej wizycie u ginki od wczoraj w szpitalu na badaniach. Glukozę musiałam powtórzyć, a tą 75g robią tylko na oddziale, więc wyjścia nie miałam.
Porobili mi chyba wszystkie możliwe badania i wszystko w normie :-D, a najważniejsze, że ta druga glukoza wyszła ok. (na czczo-88, po 1 godz - 167, a po 2 - 125) :-D, czyli cukrzycy nie ma :-D:-D:-D:-D
Na ciśnienie dostałam tabletki i dzisiaj już miałam 120/80.
Wczoraj zrobili mi też KTG, żeby sprawdzić czy skurczy nie ma. Dzidzia tak szalała, że co chwilę było słychać jak kopie w słuchawkę od badania :-D
No i wieczorem miałam robione USG. Dzidzia ma ok. 1000 gram, więc jest akurat. Tak szalała, że nie można było przez jakiś czas pomiarów porobić. No, ale wreszcie coś tam pokazała i prawdopodobnie będzie CÓRECZKA :-D:-D:-D:-D
 
Madziamadiza- GRATULACJE!!!!
Bali, dla mnie pobieranie krwi jest najgorsze na świecie- może dlatego że u mnie żył nie widać w ogóle! .......jak dowiedziłam się, że w tym miesiącu nie muszę, normalnie szlałam z radości!:tak:
 
Bali, dla mnie pobieranie krwi jest najgorsze na świecie- może dlatego że u mnie żył nie widać w ogóle! .......jak dowiedziłam się, że w tym miesiącu nie muszę, normalnie szlałam z radości!:tak:
ja miałam takie wakacje od początku grudnia, lekarz mi odpuścił, ale się skończyło :szok:
 
Dziękuję Dziewczyny :-D
Bali na pocieszenie powiem Ci, że miałam wczoraj krew pobieraną 6 razy i to za każdym razem z innej żyły, a raz z palca - da się przeżyć :tak:;-)
 
Jeszcze raz gratuluje coreczki! Czy coreczek???Madziamadzia, u ciebie to nie sa blizniaczki jednojajowe? Patrzac na twoj suwaczek i cos mi swita, tylko nie jestem pewna czy dobrze... No i gratuluje dobrch wynikow z glukozy.
 
reklama
Do góry