reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

I po wizycie:-) Mały zdrowy, waży 900 gram, a ja przytyłam 5,5 kg. Na zdjęciu buźka mojego syneczka, z prawej strony profilem, noskiem w lewo. To na środku to pępowina;-) A na dole noga, hihihi
nikita super, a mały jakiś słodziak:-)
5,5, kg od początku ciąży? ładnie, ładnie
 
reklama
dzieki Aga:-) Nacieszyć się nie mogę, leżałam pod tym usg chyba z pół godziny, to jest kadr filmiku. Filmiki mam 4 po kilkanaście sekund. Akurat się kurna nie nagrywało jak mały słodko ziewał, taaaka paszcza się otwarła że łoo:-D
 
super dziewczyny, że wizyty udane..
shyangel babka zakręcona jak ruski termos.. niezły ubaw :-D
komi ja się wcale nie dziwię, że masz na + tylko 5 kg skoro taka z Ciebie chudzina :-p
nikita świetna fotka :-)
 
hej:) wczoraj wróciłam ze szpitala po 21:( dostałam dwie kroplówki przeciwbólowa i jakas rozkurczową na ta kolke chcieli mnie juz wczoraj zostawić na oddziale patologi.. ale stwierdziłam że może mi przejdzie po tych kroplówkach i przespie noc w domu i tak srednio spalam do 3 w nocy a potem znow zaczelo boleć, teraz sie zastanawiam co zrobić?? bo kazali mi przyjechac jak tak bedzie dzis do poludnia i zostawia mnie na 3 dni minimum na oddziele wprowadza jakies antybiotyki itd. ahhh boje sie... bo ja mam tyle egzaminow do zaliczenia itd a jak ja sie naucze tego w szpotalu i wogole
 
Jedź do szpitala, dziewczyno!!!! Zdrowie i dzidziuś teraz najważniejsze, poza tym egzamin można ostatecznie przełożyć. A poza tym w szpitalu będziesz się nudzić jak mops, bo nic nie będziesz mogła robić poza leżeniem, więc wtedy się pouczysz...
 
katagorka ale się porobiło. Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku:tak:. A notatki możesz wziąśc ze sobą do szpitala, ja jak leżałam, to wzięłam ze sobą laptopa i spokojnie się uczyłam jak dziewczyny spały.
 
reklama
Jedź do szpitala, dziewczyno!!!! Zdrowie i dzidziuś teraz najważniejsze, poza tym egzamin można ostatecznie przełożyć. A poza tym w szpitalu będziesz się nudzić jak mops, bo nic nie będziesz mogła robić poza leżeniem, więc wtedy się pouczysz...
katagorka popieram oleśke najważniejsze jest zdrowie Twojego maluszka i Twoje a egzaminy nie zając i nic sie nie stanie a sadze nawet ze egzaminatorzy inaczej na to spojrza jak bedziesz miała wypis ze szpitala. A w szpitalu rzeczywiście bedsziesz sie nudzić więc weż sobie materiały. I nie zastanawiaj się Ty i Dziecko ważniejsze.
 
Do góry