reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Madziamadzia - no gratulacje!!!! Witamy w gronie "dziurawców" ;-)

Oleśka - to super, ze już po glukozie, czyli dało się przeżyć :-)

Ja za chwile zmykam na wizyte - mam nadzieję razem z podglądankiem na usg. Tylko zachodze w głowę, na którą tę wizytę mam umówioną, na 15 czy 15;30..
dzwonię do nich i dzwonię i nikt tam telefonu nie odbiera ;-(
 
OJEJ NIE ODŚWIEŻYŁA MI SIĘ STRONA....

MADZIAMADZIA GRATULUJĘ CÓRECZKI!!!!! JUPI!!!!!

to tylko ja zostałam w niewiedzy.....może 3-go marca się wyjaśni...
 
Oleska ty i Iwi3, ale ona to na zyczenie meza ma niespodzianke, no i jeszcze z dziewczyn, ktore sie tu czesciej odzywaja, lub odzywaly to jeszcze Agapass, Asieek, Wampi, no i Maureen, chyba cos tu czasem tez pisala. A reszta tych z niespodzianka, to ja np. nigdy nie mialam okazji przeczytac ich posta na tym forum, ale nie jestem na nim z wami od samego poczatku. A jak nieobecne na forum, to moze juz plec dawno znaja tylko jej nie wpisaly na tej liscie.
 
Oleska ty i Iwi3, ale ona to na zyczenie meza ma niespodzianke, no i jeszcze z dziewczyn, ktore sie tu czesciej odzywaja, lub odzywaly to jeszcze Agapass, Asieek, Wampi, no i Maureen, chyba cos tu czasem tez pisala. A reszta tych z niespodzianka, to ja np. nigdy nie mialam okazji przeczytac ich posta na tym forum, ale nie jestem na nim z wami od samego poczatku. A jak nieobecne na forum, to moze juz plec dawno znaja tylko jej nie wpisaly na tej liscie.

wszystkie dziewczyny ktore maja na liscie niespodzianki dostaly ode mnie wiadomosci z pytaniem czy juz znaja plec. czesc z nich faktycznie jeszcze nie zna a czesc nie odpisala. natomiast nie ma na liscie ani jednej dziewczyny ktora nie udzielala sie na forum bo takich nie wpisuje, tak ustalilysmy na poczatku.
 
13111980MYCHA, KLISZA, ODETTA0606, KLARISS1, gdzie sa ich posty, ja nie mialam CHYBA okazji ani jednego przeczytac, albo nie wiem, ich nie widze.:cool: I MALGORZATA1979 I NATALKAA, cos mi swita ale nie moge sobie dokladnie przypomniec. Nie wiem, moze udzielaly sie na forum, jak mnie jeszcze nie bylo... Moze czesc z was ma z nimi osobisty kontakt, ja niestety, nie mialam okazji ich tu zauwazyc, albo SLEPA JESTEM...
 
reklama
13111980MYCHA, KLISZA, ODETTA0606, KLARISS1, gdzie sa ich posty, ja nie mialam CHYBA okazji ani jednego przeczytac, albo nie wiem, ich nie widze.:cool: I MALGORZATA1979 I NATALKAA, cos mi swita ale nie moge sobie dokladnie przypomniec. Nie wiem, moze udzielaly sie na forum, jak mnie jeszcze nie bylo... Moze czesc z was ma z nimi osobisty kontakt, ja niestety, nie mialam okazji ich tu zauwazyc, albo SLEPA JESTEM...
klariss udziela się rzadko, bo rzadko ale udziela się, reszty niestety nie kojarzę:sorry:
 
Do góry