reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Agate wpisz w wyszukiwanie zaawansowane ich nazwy to będzie gdzie pisały
13111980MYCHA pisała w poznajmy się i imiona majówkowych dzieci
KLISZA, w poznajmy się
NATALKAA w maju, poznajmy się, majowe mamusie z londynu, zakupy dla mamy i jej kruszynki
malgorzata1979 w maju i poznajmy się
ODETTA0606 w maju i nasze brzuszki, fasolki
klariss1 jak już pisałam wyżej w wielu bo ją kojarze. napewno był maj, brzuszki, wizyty, przepisy imiona


ale napewno żadna z nich nie udziela się tak często jak MY :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga nie chce mi sie bawic w wyszukiwanie na wyszukiwarce. Strata czasu. :-D Ja wiem, ze takich pseudo wogole nie kojarze, a wiec albo nie pisza wogole od bardzo dlugiego czasu, czyli jak ja tu jestem, albo baaaardzo rzadko. A niektore z tych pseudo to moge najwyzej kojarzyc z zagladania na liste majowek. :-D Ale wpisac sie na liste zdazyly, a wiec niech na niej beda. Moze kiedys odezwa sie jeszcze i znajda czas, zeby wpisac tam plec potomka.
 
skoro warunkiem dopisania do listy bylo udzielanie sie na podforum majowek to nie bede przeciez teraz nikogo usuwac za to ze sie przestal udzielac. poza tym niektore z tych dziewczyn napisaly mi ze nie znaja jeszcze plci (albo nie chca znac) a forum caly czas czytaja tylko po prostu nic nie pisza. wrzuce potem w liste rozpakowanych info ze nie mamy wiesci od niektorych dziewczyn i tyle. moze kiedys do nas wroca :)
i w ogole agate nie rozumiem w czym problem? nie Ty decydujesz kto jest na liscie, chcialy na niej byc, napisaly cos na forum wiec sa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
skoro warunkiem dopisania do listy bylo udzielanie sie na podforum majowek to nie bede przeciez teraz nikogo usuwac za to ze sie przestal udzielac. poza tym niektore z tych dziewczyn napisaly mi ze nie znaja jeszcze plci (albo nie chca znac) a forum caly czas czytaja tylko po prostu nic nie pisza. wrzuce potem w liste rozpakowanych info ze nie mamy wiesci od niektorych dziewczyn i tyle. moze kiedys do nas wroca :)
i w ogole agate nie rozumiem w czym problem? nie Ty decydujesz kto jest na liscie, chcialy na niej byc, napisaly cos na forum wiec sa.

Ja nikomu nie zabraniam i nie kaze nikogo z listy usowac, pokaz mi gdzie napisalam cos takiego o usuwaniu tych osob z listy???? Przeczytaj moj powyzszy post, w ktorym pisze, ze wpisaly sie no to sa i niech beda. Bo wlasnie moze sie kiedys jeszcze odezwa... Ja tylko stwierdzilam, ze nie kojarze takich osob i nie pamietam ich postow. Nie pisz za mnie czegos czego nie napisalam.
 
chodzilo mi o stwierdzenie 'wpisac sie na liste zdazyly, a wiec niech na niej beda'... ja problemu nie widze i uwazam ze nie ma sensu o tym pisac, dla mnie koniec tematu, nie od tego jest ten watek.
 
Ja w 5 miesiącu dowiedziałam się że będzie dziewczynka, miesiąc później lekarz potwierdził płeć, no ale zawsze jest jakaś niepewność. Mam teraz wizytę w przyszłym tygodniu i poproszę niech znów sprawdzi czy napewno. Mam też zdjęcia z usg 4d i ciągle z narzeczonym spieramy się czyj nosek będzie miała nasza dzidzia.
 
Kobity nie kłóćta się!!!! nie dogodzi się wszystkim ;P a przecież jesteśmy upublicznione i zaglada do nas ten kto chce. Buuuu,,,,,po co sie kłócic, lepiej w jęzor , a raczej w palec sie ugryżć....
 
Jesli chodzi o wyniki z moczu.....czy któras z Was miała śluz w moczu? czytałam ze wskazuje to na stan zapalny nerki, mój gin wyjechał ale juz wie i nic......myslałam, ze dostane jakis antybiotyk bo nera prawa szarpie mnie juz długo ale wczesniej badania były ok.

A własnie dzis dostałam antybiotyk od stoma bo cos mi sie pod zebem leczonym dzieje....duomox .........mam nadzieje, że Dzidziakowi nie zaszkodzi, gin juz wie i powiedzial, że ok.....ale zawsze to jakies świństwo do łykania...:(
 
reklama
duomox z tego co pamietam jest bezpieczny bo nawet mi go lekarka chciala ostatnio przepisac na gardlo.
a co do sluzu w moczu to faktycznie moze oznaczac problemy z nerkami ale nie stresuj sie. u mnie poprzednie wyniki wykazaly bialko w moczu a nastepne juz nie, moze to chwilowe.
 
Do góry