reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Babole wstrętne!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Co ja pisałam o nieszczęściach i negatywnym myśleniu??!! NIE WOLNO!!!!! Nie wolno i koniec!!! Tematu też, nie pisać wiecej o tym! No!
 
reklama
Rozbieżności w "wieku" pomiarów - u mnie na ostatniej wizycie dzieć miał brzuszek o 2 tygodnie w tył w porównaniu z główką i nogą, ale lekarz powiedział że to nie jest powód do niepokoju, że jest jeszcze mnóstwo czasu żeby dysproporcje się wyrównały. Poza tym;-) pomyślmy lopgicznie - maluchom nikt nie może kazać rosnąć dokładnie według scenariusza, jedne rodzą się 2 kilo a inne 4 kilo i jakoś zdrowe są i te i te. Naprawdę wszystko jest ok:-)
 
A ..i dziewczyny, proszę ...nie piszcie już o tych martwych płodach..śni mi się to, popadam w paranoję. Wiadomo, że kazda z nas obserwuje ruchy, ale jak będziemy sobie dokładać jeszcze takie historie, to słabo będzie utrzymać "spokój w ciąży"

ja to w ogóle dziś nie spałam w nocy, cały czas myslałam .............. :(
 
Wiecie co, w ciązy z Antosiem w 33 tygodniu zachorowałam na cholestazę...

i hmmm... zauważyłam, że zaczynam sie drapac, a ciało zaczyna mnie wszedzie swędziec - nie wiem czy juz zdązyłam sie zasugerować, czy moze swedzi, bo sie rozciaga..

Jak bede we wtorek na wizycie, to poprosze o skierowanie na badania w kierunku cholestazy... lepiej to sprawdzic
 
Wiecie co, w ciązy z Antosiem w 33 tygodniu zachorowałam na cholestazę...

i hmmm... zauważyłam, że zaczynam sie drapac, a ciało zaczyna mnie wszedzie swędziec - nie wiem czy juz zdązyłam sie zasugerować, czy moze swedzi, bo sie rozciaga..

Jak bede we wtorek na wizycie, to poprosze o skierowanie na badania w kierunku cholestazy... lepiej to sprawdzic

Julienx - ja przechodziłam przez to "wrażenie" 3 tygodnie temu. Też wszystko mnie swędziało - tyle, ze moja skóra w ciąży stała się strasznie sucha i w końcu nie wiedziałam, czy to własnie cholestaza czy tez suchośc skóry. Pognałam przerażona na badania ale okazało się, że wyniki testów biochemicznych są bardzo ok.
Jeśli TY miałas to z Antosiem to wcale Ci się nie dziwię, że możesz miec obawy - ja wiem jedno, że zawsze takie obawy rozwiewać i zrobic te badania dla świętego spokoju. Na pewno wszystko będzie dobrze :-)
 
Wiecie co, w ciązy z Antosiem w 33 tygodniu zachorowałam na cholestazę...

i hmmm... zauważyłam, że zaczynam sie drapac, a ciało zaczyna mnie wszedzie swędziec - nie wiem czy juz zdązyłam sie zasugerować, czy moze swedzi, bo sie rozciaga..

Jak bede we wtorek na wizycie, to poprosze o skierowanie na badania w kierunku cholestazy... lepiej to sprawdzic

A jakie są objawy tej choroby???
 
reklama
cześc dziewczyny, a ja w nocy byłam na pogotowiu.Cały dzień dokuczały mi skurcze a wieczorem taki ból jak przy miesiączce.Ale na szczęście po ktg i badaniu okazało się, że wszystko jest ok i skurcze nie grożą przedwczesnym porodem.Ale niestety okazało się, że znów mi się przyplątała jakaś infekcja:-( lekarz wypisał mi leki kazał odpoczywać .A te skurcze mogą być właśnie nasilone przez tą infekcję:-(
 
Do góry