reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

kurcze po takich historiach to sie nie dziwię matkom (które na to stać) które kupują detektor tętna....
A mi ostatniej wizyty lekarz nie wpisał do książeczki...
Racja :tak:Ja sama jak moja dzidzia ma gorszy dzień biorę stetoskop i słucham czy się rusza ;-) Tętna niestety jeszcze nie udało mi się nim poszukać, bo albo nie umiem, albo stetoskop do d... :dry:
 
reklama
Bulgotki też słyszałam ale myślałam, że to bardziej ruchy jelit i innych organów niż mojego małego (który swoją drogą coś niemrawy dzisiaj jest).
 
aga -sorry- ale ten lekarz jest nienormalny. Jak może ciężarnej na wizycie opowiadac takie historie??? A Ty nas nie strasz, bo dziś w nocy po przeczytaniu Twojego posta miałam dwa koszmary- nawet nie chcę ich powtarzac...
Mamy myślec POZYTYWNIE!!!
 
Aga super że na wizycie wszystko dobrze.... lekarz pewnie powiedział ci o tych przypadkach aby wzbudzić czujność... i zwracac uwage na ruchy maleństwa...

a ja dzisiaj po wizycie
Mój Antoś waży 2000g więc jest duzym bobasem... płeć nie została potwierdzona ponieważ schował się całkowicie- wstydziuch, ale mam nadzieje że poprzednio lekarz sie nie mylił
niestety mój malutki złośnik odwrócił się i teraz leży posladkowo.... jeszcze są szanse aby zrobił obrocik chociaż pani gin stwierdziła że ma malutko juz miejsca.... następna wizyta za 3 tygodnie i mam nadzieję że już będzie ok....
 
ogólnie to przeżyłam szok i chyba przebiłam Was wszystkie. przez 2 tygodnie przywaliłam aż 4 kg:szok::szok::szok: nawet nie wiem gdzie i kiedy :wściekła/y::wściekła/y:
chyba faktycznie zrezygnuję ze słodyczy... moje marzenie o max 13 kg w ciązy poszło w siną dal :-(

w ogóle mnie trochę lekarz nastraszył, że w ciągu ostatniego tygodnia mieli w szpitalu 2 przypadki, dziewcyzny w 34 i 35 t.c. i dzieci w środku już nie żyły:no: i kazał obserwować i sprawdzać czy są te ruchy

Gratuluję udanych wizyt Dziewzyny:)

Aga ja w poprzednim miesiącu przybrałam aż 4kg, lekarka powiedziała, że to za dużo jak na 1miesiąc. Zaczęłam się ograniczać, zero bułeczek i słodyczy przede wszystkim i tym razem za miesiąc tylko o,5kg na plusie:tak:

A co do tego co powiedział Ci lekarz to słyszałam ostatnio taki przypadek, że dziewczyna w 7 misiącu urodziła nieżywe dziecko...
Straszne, wiec pewnie coś w tym prawdy jest, że trzeba to kontrolować:baffled:
 
Alutka ale ten Twój Antoś wielki, jak ma jeszcze troszkę miejsca to może pofika jeszcze i zmieni ułożenie.

Dziewczyny nie piszcie już o tych martwych dzieciaczkach plisssss
 
Weźcie przestańcie pisać takie okropności, niby czemu ma to służyć? Chyba tylko niepotrzebnemu stresowi, jak któraś nie czuje ruchów dziecka to natychmiast do szpitala na usg czy ktg i tyle. A o takich wypadkach piszcie proszę sobie na priv jak ktoś chce bo naprawdę siłą rzeczy czyta się to i tylko zaczyna popadać w paranoje...
 
reklama
Czesc,

ja dzisiaj zrobiłam morfologia, mocz i tsh - hormon tarczycy - wyniki w poniedziałek.

We wtorek rano - usg, a wieczorkiem wizyta u mojego gin prowadzącego...

Jestem bardzo podekscytowana tym usg, a zarazem sie go bardzo boję... to bedzie trzecie usg z cyklu "wykluczamy lub potwierdzamy hipotrofie"
Mam nadzieje, ze mala podrosła i zmniejszyła 10-dniową dysproporcję...

Sciskam
 
Do góry