reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'Wątek wyprawkowy - do domu i szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Teraz czekam aż mąż złoży do końca łóżeczko, ale jak Zuzia była mała to opracowałam ścielenie łóżeczka. Materacyk na to na 0,5 łóżeczka ceratka , na to prześcieradło , bez poduszki , ale wałeczek ubrany w poszewkę pod plecki , żeby leżała w nocy na boczku. Kładłam jeszcze pieluszkę flanelową na wysokość główki ponieważ moje dziecko bardzo ulewało, a pieluchę łatwiej wyprać niż całe prześcieradło i miałam kilka na zmianę . Przekrywałam kocykiem lub kołderką w zależności od temperatury otoczenia. Teraz mam dwa śpiworki i zamierzam je wypróbować , może to dziecko nie będzie się tak rozkopywać jak starsze. Z uwagi na częste ulewanie główkę miała wyżej, unieśliśmy materacyk na klinie.
 
ooo dobrze, że weszłam bo własnie zastanawiałam się czy kłasc tą ceratkę! ale moze faktycznie pozniej w razie czego:tak:
Ja własnie myślałam o rożku i jak coś to okryc kołderka bo podusi to na początku nie można .. ochraniacz tez zaloze a co to jest poduszka klin? bo chyba tego nie mam..
aga piękny kącik !! Ja będę wszystko składac i ubierac łózeczko juz 10-11.01 jak dotrwam oczywiście;))!!
 
Ostatnia edycja:
aga_q śliczny kącik :-)

Ja dzisiaj jak mąż wróci z pracy wcześniej to jedziemy do ikea po regał i pólkę i też biorę się za przygotowywanie kącika dla Maluszka!
 
Śliczny ten kącik.Jak już się uporam ze wszystkim to wkleję zdjęcie swojego...Szykowanie miejsca dla naszych maluszków to niesamowita sprawa.
 
Śliczny przewijak:-)
Tak patrze na zdjęcia i widze ile rzeczy mi jeszcze brakuje. A dzidzia rodzi sie za 5 dni!
 
Bardzo ładnie urządzony kącik :tak:

Dziewczyny, czy ma któraś z Was wełniany śpiworek do wózka...? Jeśli tak, to jaki?
 
U mnie jest tak, że przewijak mam zamontowany na komodzie bo z doświadczenia wiem, że za parę miesięcy dzidzi będzie w niego kopać nóżkami i go zrzucać. Poduszkę klin daję pod materacyk a nie na niego. Ceratka w zależności od potrzeby, ja mam zamiar (przynajmniej do odpadnięcia pępka) zakładać tetrowe pieluchy, więc ceratki będę używać. Kłaść ją będę nie pod prześcieradełko ale na i na to jeszcze flanelową pieluchę(łatwiej ją zmienić niż prześcieradło) Z wyborem kołdry czy rożka to tak jak dziewczyny pisały, jeśli pod kołderką będzie ciepło nie ma potrzeby pakować w rożek czy kocyk, jak zauważysz, że łapki ma zimne zapakujesz w rożek.:-D
 
aga_q bardzo ładny kącik.
Jak wreszcie dojdzie do wyprowadzki kompa z naszej sypialni to wam pokaże co ładnego uszyłam :tak: jak jeszcze byłam na chodzie.
 
reklama
Aga_q - ślicznie to wygląda :tak:

ja zakładam, materacyk, prześcieradełko z gumką (ceratke tez mam, ale na razie nie zakładam), poduszki na razie nie daję żadnej, mała będzie w rożku spała - w razie potrzeby wsunę książki pod łóżeczko z jednej strony, ale na razie dzidzia na płasko będzie spała - zobaczymy w praktyce jak to będzie - aha, ochraniacz tez zakładam :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry