reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'Wątek wyprawkowy - do domu i szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kurcze Madzia masz rację u mnie się kurzy juz od 7 miesięcy bo nam się go nie chciało składac a przeniesliśmy Jowi na nowe łóżko i stare tak zostało jak stało.. musze go tylko troche odkurzyc i podnieść materac wyżej ale przesądna nie jestem... przynajmniej nie będzie sie już mój mąż męczył ze skałdaniem... :)
 
reklama
A u mnie się okazało ,że nie mam łóżeczka :-(miałam takie używane od kuzyna ale jak zaczeliśmy je dzisiaj skręcać to wyszło, że jest w stanie tragicznym i nic sie nie trzyma kupy więc z rana muszę się wybrac po nowe:tak::-):-D
 
Kolejne moje dziwne pytanie z serii banalnych - czy przewijak na łóżeczko można trzymać tam na stałe, czy zakłada się go tylko na czas przewijania? Mam na myśli przewijak w takim stylu:
516067075
 
ja na razie będę go tam trzymać na stałe (to znaczy Wy macie ten przewijak jakoś przymocowany? bo ja tylko tak nałożyłam go na łóżeczko :confused:), potem jak dziecko podrośnie i będzie już "fikać" to go zdejmę żeby nie kopało w niego i przypadkiem nie uderzyło się :tak:
 
Mój stoi obok łóżeczka i w razie potrzeby będę go nakładać.Jakoś wydaje mi się jakby ograniczał przestrzeń nad łóżeczkiem...
 
Ja swoj przymocowałam do szafki. Ale gdyby nie ta szafka to zapewne stałby obok łóżeczka i zakładałabym go tylko na czas przewijania.
 
Kolejne moje dziwne pytanie z serii banalnych - czy przewijak na łóżeczko można trzymać tam na stałe, czy zakłada się go tylko na czas przewijania? Mam na myśli przewijak w takim stylu:

Ja mam położony..w sumie jest coś do przymocowywania ale sama nie wiem czy jest na razie potrzeba żeby to robić!
 
ja widziałam w mojej szkole rodzenia że przewijak był ułożony na drewnianej podstawce pasującej do łóżeczka..ale to jest wersja mobilna, także to chyba zależy od potrzeby....
 
mój przewijak jest troszkę dłuższy niż szerokość łóżeczka.
w komplecie ma takie ograniczniki, które się montuje od spodu - w ten sposób zapobiega się jego przesunięciu.
póki co jest na łóżeczku i trzeba wbić te ograniczniki.
wydaje mi się, że tak będzie na stałe - ale jeśli się nie sprawdzi to go przeniosę na szafkę, albo coś innego wymyślimy :-)
 
reklama
Aga_q mam taka samą kolorystykę w pokoju małej, podobna pościel tylko z kaczuchą, ściany pomarańczowe i podobne mebelki.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry