reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'Wątek wyprawkowy - do domu i szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja tez mam wszytskie wyniki od samego poczatku ciazy, troche pomieszanie z poplataniem ale te wszytskie ostatnie wyjme na wierzch i niech sobie lekarz patrzy na to co tylko chce...dwa dni ostatnie to totalny brak sily...jutro jade zrobic sobie na morfologie bo boje sie ze mi hemoglobinka spada...
 
reklama
[Rondzia:Kuleczka jestes pewna ze torebka zrobi ci roznice przy tym majdanie? /QUOTE]
Rondzia prosze Cię :tak::tak::tak::tak:, nie mogę się smiać z takim brzuchem, jakość wszystko mi się trzescie :tak::tak::tak::tak:, ale nie mogę się powstrzymać.

Macie rację mąż przywiezie, ale ja się wybieram na cesarkę - 5 dni w szpitalu, do którego mąż ma 70 km :baffled:. Tyle że w tej walizce to więcej miejsca zabierają mi podkłady poprododowe, ręczniki papierowe, papier toaletowy, pieluchy niż generalnie jakiekolwiek moje rzeczy :-(
 
a właśnie, ja tak jak Celinka mam mały segregatorek z całej ciąży :tak: i wezmę tylko te ostatnie wyniki, zreszą i tak mnie będą kuli przed cc - już mnie poinformowała położna
 
Spakowałam się. musze dopakowac koszulę do porodu tylko, no i glukometr. A tak mam w walizeczce na kółkach: 2 koszule nocne, 1 paczka podkładów, 2 majty poporodowe, 2 majty zwykłe, szlafrok, 3 pary skarpet, skarpety abs, kapcie, ręcznik kompielowy, do buzi i mini, przybotu topalet, ręczniki papierowe, kubek, nóż, dokumenty, książkę, jeden komplet ubranek (body dł rekaw plus pajac, czapeczka, niedrapki i skarpetki), kocyk i 2 razy pieluchy tetrowe, leki swoje i chyba cos jeszcze, ale nie pamietam :-p. Dodatkowo torba z pieluchami, mokrymi chustkami, kremem, ubrankami dodatkowymi, pieluchami tetrowymi i okryciem kapielowym dla małego. Jutro przełożę to do plecaczka i sama moge zasówac do szpitala :-p.

U mnie w tej ciąży kicha z dokumentami, mam taka pomrocznośc że wkładałam je do kilku teczek i nie moge teraz ich odnaleźc :zawstydzona/y:. A prosiłam, zeby mi Tomek z mamą z reki wyrywali i chowali, bo jestem nieobliczalna, to nie, uparcie zostawiali mi, a teraz nie moge odnaleźc. O ile badania krwi potrzebne mam (muszę wr dorobic) to brakuje mi USG z 12 tygodnia :-/. No i nie mam cukrzycy wpisanej do karty, musze pogadac z moją lekarką o tym na wizycie. Akurat jak zgłaszałam nieprawidłowe wyniki, to ona miała nagły przypadek i było zastepstwo i nie mam w druku tej wizyty, tylko gdzies w karcie. A moja karta to poezja, dwie koperty, z czego jedna nazywa się ciąża II, a w drugiej jest ciąża I, endokrynolog, internista, ginekolog i czort wie co jeszcze...
 
ja mam teczkę z wszystkimi wynikami badań z ciąży - jeszcze będę musiała powtórzyć sobie te badania co na samym początku robiłam - wr i coś jeszcze - bo wymagają własnie powtórzonych. No ale po ciąży to nie będą mi w sumie potrzebne wszystkie badania moczu i morfologii, więc się tego pozbędę - ja strasznie nie lubię jak mi się tak pałętają różne rzeczy... :dry:
 
Ja pomału też zaczęłam pakować torbę i mam wielki dylemat, bo kaftaniki i śpioszki to będę brała na pewno. Ale teraz tak: pod spód koszulki czy body, body na krótki czy na długi rękaw. Trzeci dzień się zastanawiam, chyba wezmę to i to
 
ja biorę body z długim rękawkiem i na to pajacyki, a jak śpioszki to dodatkowo kaftanik - żeby miało dwie warstwy z długim rękawkiem ;-)
 
U nas ciuszki własne ubiera dopiero pielęgniarka na wyjście. Dlatego zapakuję oddzielną torbę i po prostu wrzucę tam po dwa rozmiary każdego rodzaju ciuszków - myślę, że pielęgniarka najrozsądniej ubierze Małego w zależności od pogody.
 
Co szpital to inne wymagania:baffled:... Już sama nie wiem ile czego zabrać, z tymi ciuszkami dla synka to co chwilę coś dokładam i odrzucam:crazy:

 
reklama
Ja biore karte ciazy, ostania morfologię mocz HBS wasermana GRUPE KRWI i ostani wynik z 4 D
Ubranka na wyjscie mam juz spakowane i Piter przywiezie(BOdy długie kopertowe, kaftanik, spiochy, skarpetko-papucki,dodatkowo ciepła bluza w razie potrzeby, kombinezon i gruba czapa, ) krem do paszczy leży w przedpokoju na szafce bo Julke smaruje wiec bedzie pod reka...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry