reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

'Wątek wyprawkowy - do domu i szpitala

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja biore granatowy i czerwony dla siebie...tak mi siostrzenica w sklepie dała i powiedziała "te bedą ciocia najlepsiejsze" chyba trafila, no nie? hihii
 
reklama
Nie wiedziałam że trzeba mieć te badania. Wyniki mam wpisane w karte ciaży i musi wystarczyć, bo powyrzucałam te wszystkie karteczki.

Mówiąc szczerze strasznie sobie wszystko utrudniłaś z tymi badaniami. Możesz mieć problemy a na pewno niezbyt miła sytuację podczas przyjęcia do szpitala. Zrób sobie koniecznie Określenie gruby krwi , WR , i czy nie ma konfliktu miedzy wami. Pomimo że masz wszystko wpisane w kartę. :tak:
 
Ostatni zakup
486268369
 
Ostatnia edycja:
Co do wyników badań to u mnie również powiedzieli ze mają być aktualne...nie mówili konkretnie ze tydzień czy dwa...tylko jesli chodzi o znieczulenie zewnątrzoponowe to wtedy ukł. krzepnięcia, elektrolity oraz cukier w surowicy musi być zrobiony max tydzień przed porodem!

a ja o pakowaniu nadal nie myślę..choć przypuszczam ze jeszcze tydzien, dwa i wezme sie do roboty
 
max tydzien przed porodem...czyli trzebaby te badanie po prostu od 37tygodnia zaczca robic co tydzien...
 
u mnie w szpitalu wszystkie badania chca od poczatku ciazy.
mojego malego juz spakowalam,u mnie nie potrzeba pampersow oraz kosmetykow,tylko ciuszki.
siebie jeszcze nie spakowalam...mysle ,ze zrobie to gdzies na swieta
 
Mam skierowanie na badania wiec aktualne będa. A tych wcześniejszych no trudno nie wyczaruje niestety. Musi wystarczyc.
 
Ja mam całą teczkę z wynikami, nawet tymi, kiedy staraliśmy się zajść w ciąże, tak, ze jak lekarze chcą to niech oglądają, ale uporządkuję je od tych najbardziej aktualnych do tych pierwszych. Co do pieniążków to coś tam na zapas wezmę, ale nie dużo...
 
reklama
Ja mam wszystkie wyniki ( z calego zycia ;-) ) posegregowane w jednej teczce. Odkąd jestem w ciazy zalozylam druga, ciążową teczke z wynikami. Przed porodem te najbardziej aktualne, potrzebne badania wyjme na wierzch, a reszte zostawie tak, jak bylo.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry