reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

O matko i córko. Mnie chyba kosmici podmienili. Lodówka na błysk, piekarnika to żal będzie używać - tak jest wyczyszczony. Ściągałam drzwi, szyby, ruszty a generalnie wszystko co się dało ściągnąć i rozkręcić. I nie przepuszczałam żadnemu zatłuszczeniu i zabrudzeniu. Zlew z syfonem wyczyszczony. Podłoga na kolanach.
A ja właśnie wciągnęłam banana i jogurt i mam ochotę na trening.
Audrey Whitby Reaction GIF by AwesomenessTV
też mam takie zrywy przed okresem, nagle zalewa fala energii jak tsunami. Tylko najgorzej jak cos zacznę i w międzyczasie zaleje inna fala, okresowa. Wtedy takie dokończone prace potrafią leżeć i czekać parę dni 😅
 
reklama
Hej Dziewczyny! Podpowiedzcie co robić, proszę 🙄
Wygląda na to, że od poniedziałku wracam do roboty. Na początek ma być umowa na okres próbny 3 m-ce i pewnie na ten czas przerwiemy starania 🥺 Czy wobec tego jest sens przez ten czas brać NAC (3-7dc) i ubichinol? One działają tylko w danym cyklu, jakby na bieżąco, czy na dłuższą metę też jakieś korzyści z nich będą i nie ma co odstawiać?
 
Ja też mam takie zrywy przed okresem, często dzień przed idę pobiegać czy coś (a na co dzień ciężko mi ruszyć tyłek ;) )
 
Hej Dziewczyny! Podpowiedzcie co robić, proszę 🙄
Wygląda na to, że od poniedziałku wracam do roboty. Na początek ma być umowa na okres próbny 3 m-ce i pewnie na ten czas przerwiemy starania 🥺 Czy wobec tego jest sens przez ten czas brać NAC (3-7dc) i ubichinol? One działają tylko w danym cyklu, jakby na bieżąco, czy na dłuższą metę też jakieś korzyści z nich będą i nie ma co odstawiać?
nac raczej nie ma sensu, ubichinol tak, bo potrzebne regularne stosowanie żeby miał szanse wpłynąć na jakość komorek :) i gratulacje 👏🏻
 
reklama
Do góry