reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Ja to samo odkryłam w tym cyklu zawsze myślałam ze mam owulacje jak zaczynają mnie kłuć jajniki a okazało się po testach że to jeszcze przed tym i pik wyskoczył 4 dni wcześniej niż kalendarzyk pokazywał,myślałam ze znam swoje ciało a się okazało że słabo 🫣
Ja to samo odkryłam w tym cyklu zawsze myślałam ze mam owulacje jak zaczynają mnie kłuć jajniki a okazało się po testach że to jeszcze przed tym i pik wyskoczył 4 dni wcześniej niż kalendarzyk pokazywał,myślałam ze znam swoje ciało a się okazało że słabo 🫣

Ja co prawda pierwszy raz bawię się z testami ale u mnie znów było tak że w sobotę o 11 pierwszy pozytywny . No ok . A wczoraj miałam takie bóle lewego jajnika że aż mnie wycinało. Możliwe że tak późno po pozytywie była owulacja ? 🤔
 
Właśnie zauważyłam na papieże różowy śluz , myślicie że to kwestia owulacji czy tego niskiego porga ? Bo na @ zdecydowanie za wcześnie dopiero 15 DC
 
Ja znowu zauważyłam krew z śluzem przy podcieraniu,mega dziwna akcja pierwszy raz w życiu takie coś mam a jestem teraz 7 dzień po piku.. znając moje życie to znowu jakieś problemy będą,jak nie będzie ciąży to chyba do gina pójdę bo to chyba nie jest normalne ?
 
Właśnie zauważyłam na papieże różowy śluz , myślicie że to kwestia owulacji czy tego niskiego porga ? Bo na @ zdecydowanie za wcześnie dopiero 15 DC
Ja miewam czasem plamienie, wręcz lekkie krwawienie podczas owulacji.

Ja znowu zauważyłam krew z śluzem przy podcieraniu,mega dziwna akcja pierwszy raz w życiu takie coś mam a jestem teraz 7 dzień po piku.. znając moje życie to znowu jakieś problemy będą,jak nie będzie ciąży to chyba do gina pójdę bo to chyba nie jest normalne ?

Ciężko powiedzieć, może to być plamienie implantacyjne nawet na tym etapie 🤞🏻 a jeśli nie to pewnie, możesz iść do gina
 
Ja miewam czasem plamienie, wręcz lekkie krwawienie podczas owulacji.



Ciężko powiedzieć, może to być plamienie implantacyjne nawet na tym etapie 🤞🏻 a jeśli nie to pewnie, możesz iść do gina
zobaczymy,sama jestem ciekawa co to jest,gdyby to było plamienie implantacyjne to kiedy mógł by test wyjść pozytywny najwcześniej ?
 
Ja miewam czasem plamienie, wręcz lekkie krwawienie podczas owulacji.



Ciężko powiedzieć, może to być plamienie implantacyjne nawet na tym etapie 🤞🏻 a jeśli nie to pewnie, możesz iść do gina
u mnie zdążyło się raz parę miesięcy temu , przynajmniej tak wtedy powiedział lekarz że to plamienie okoloowulacyjne i przepisał wtedy duphaston , później się nie zdarzało , teraz wczoraj miałam parę brązowych plamek na wkładce , chwilę jasno brązowy śluz później nic cały dzień , i teraz przy podcieraniu lekko różowy , przy kolejnej wizycie w toalecie nic na wkładce ani na papierze . Wtedy właśnie miałam takie mocniejsze plamienie
 
reklama
zobaczymy,sama jestem ciekawa co to jest,gdyby to było plamienie implantacyjne to kiedy mógł by test wyjść pozytywny najwcześniej ?
Ja też mam czasem plamienia około 7dpo i do tej pory nikt nie wie skąd to się bierze.
Raz mam, raz nie mam, ostatnio nie miałam kilka miesięcy a teraz 2 miesiace znów.
 
Do góry