reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Niestety wynik krwi to taki plaskacz w buzie od organizmu i wszechświata 🙄
jeszcze tego nie przeżyłam 😅 chociaż comiesięczny okres jest takim trochę plaskaczem myślę 😅😅😅 wczoraj świętowaliśmy druga rocznice starań - dzień był właśnie dokładnie taki jak święto - mogłabym go wsadzić do śmietnika głęboko, wszystko co mogło się zepsuć to się zepsuło 😂
 
jeszcze tego nie przeżyłam 😅 chociaż comiesięczny okres jest takim trochę plaskaczem myślę 😅😅😅 wczoraj świętowaliśmy druga rocznice starań - dzień był właśnie dokładnie taki jak święto - mogłabym go wsadzić do śmietnika głęboko, wszystko co mogło się zepsuć to się zepsuło 😂
Zgadzam się, że okres to zawsze taki plaskacz. Choć chyba jeszcze większy plaskacz jest kiedy spóźnia się okres, ale wiesz już, że to nie powodu ciąży, a z jakiś zawirowań w cyklu
 
A przy rozpoczynaniu brania heparyny nie bada się tego od razu ? Tzn. po paru dniach ?
Moi lekarze (immunolog i ginekolog) nic takiego nie zalecają (tak samo przy krótkim czasie przyjmowania - od owulacji do miesiączki nie ma wskazań do badań) - zalecenia są zgodnie z takimi terminami, jak napisałam wcześniej.
 
Witam was w ten słoneczno-burzliwy dzień ^^

Czy któraś z Was suplementuje albo może slyszała o Serrapeptase?

Ja właśnie zamówiłam. Naczytałam się, żd odblokowuje jajowody, usuwa stany zapalne ale nadal bardzo mało o tym ktokolwiek mówi
 
Ja czekam na 17 na koniec pracy i zastanawiam się, gdzie dostanę jeszcze o tej godzinie jagodziankę na poprawę nastroju… siedzi mi przez was w głowie od rana!
 
Dziewczyny ile czasu po poronieniu mogę spodziewać się okresu, bo kurcze już jest 31 dc a tu go ani widu ani słuchu. Jak to było u Was?
A jeszcze na dodatek w poniedziałek minęły 4 tygodnie a mojego wyniku badania histopatologicznego nadal nie ma, a czekam bo chciałabym wybrać się na wizytę kontrolną do lekarza.
 
Jest pełna refundacja leków do in vitro 😄
Sorry że tak się wbije bez pytania :) nie pełna refundacja leków (bo kwoty refundacji zostają takie same), tylko zostaje zniesiony zapis wiekowy i minimum AMH u kobiet które biorą udział w programie :) oraz zamiast 3 procedur z refundacją leków można mieć 4 procedury :)
 
reklama
Dziewczyny, przeczytałam sobie opis transwaga i mam endo 9 mm, pęcherzyk 17 mm. Myślicie, ze to spoko do inseminacji w piątek? Wydawało mi się, ze trochę bardziej musi urosnąć.
 
Do góry