reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
A nie zatyka Cię od siemienia💩?
Ja jakoś nie mogę, mimo, że pije dużo wody przy tym🤷
Zamówiłam sobie OMEGA z Nordica i dostalam 10 % na następne zakupy, ale do wkorzystanua w ciągu 7 dni.
Może ktoś chce ?
Szkoda,że nie napisali że dają dziady..bo zamówienie podzielibym na 2, a i tak byłbyby z bezplatna dostawą.
Nie zatyka, nawet jest szybciej i sprawniej niż bez :) teraz jeszcze przez wyjazd i stres miałam taki rozstrój, że już mnie do lekarza wysyłali. Wróciłam do siemienia i się uspokoiło.
Ja lubię też pić siemię rano, na czczo. Zalewam wieczorem i pije rano rano lub z łyżką soku malinowego :)
Mąż tak nie wypije więc przemycam mu w smoothie. Zresztą tak mieliśmy wpisane w zaleceniach od lekarza, który uczepił się jego morfologii
 
Dziewczyny a próbowałyście może omegę z Equology? Co sądzicie? Zastanawiam się czy naprawdę jest taka super czy ma po prostu nacisk na marketing ;)
 
Dziewczyny, jesli to zly temat to dajcie znac. Nie mam pomyslu. Co można kupić małej 6 letniej Amerykance, coś dziecięcego ale polskiego ?
Może macie jakieś sklepy gdzie można coś kupić made in poland?
Zależy mi żeby to było polskie 😀 za dwa tygodnie będę widziała się z przyjaciółmi ze stanów.🤐 I cholera nie mam pomysłu
Dziewczynka nie mówi po polsku i na pewno nie bedzie sie uczyla, więc książki odpadaja :( a ja zawsze dzieciakom książki.. no ale tym razem nie moge
 
Dziewczyny, jesli to zly temat to dajcie znac. Nie mam pomyslu. Co można kupić małej 6 letniej Amerykance, coś dziecięcego ale polskiego ?
Może macie jakieś sklepy gdzie można coś kupić made in poland?
Zależy mi żeby to było polskie 😀 za dwa tygodnie będę widziała się z przyjaciółmi ze stanów.🤐 I cholera nie mam pomysłu
Dziewczynka nie mówi po polsku i na pewno nie bedzie sie uczyla, więc książki odpadaja :( a ja zawsze dzieciakom książki.. no ale tym razem nie moge
Może jakaś gra? Np memory Polska.
Albo jakąś maskotka? W Krakowie są na przykład z motywem Smoka Wawelskiego. Może coś w tym kierunku?
 
Dziewczyny, jesli to zly temat to dajcie znac. Nie mam pomyslu. Co można kupić małej 6 letniej Amerykance, coś dziecięcego ale polskiego ?
Może macie jakieś sklepy gdzie można coś kupić made in poland?
Zależy mi żeby to było polskie 😀 za dwa tygodnie będę widziała się z przyjaciółmi ze stanów.🤐 I cholera nie mam pomysłu
Dziewczynka nie mówi po polsku i na pewno nie bedzie sie uczyla, więc książki odpadaja :( a ja zawsze dzieciakom książki.. no ale tym razem nie moge
Proponuję coś ze strony folkstar.pl lub np. wersję monopoly z polskimi miastami 🙂
 
reklama
Jak mówiłam to wstawiam. Duszek ciemnieje i jest już na żywo lekko różowy 🥰🥰😍😍 Miłego dnia dziewczyny! Wam też życzę takich kreseczek⏸️⏸️
 

Załączniki

  • IMG_20240616_063550.jpg
    IMG_20240616_063550.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 164
Do góry