reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
u nas trzeba było wykonać tak jak w zdjęciu. Większość badań udało nam się zrobić w luxmedzie, ale mysle, ze jakbyś ginekologa zwykłego nfzetowskiego poprosiła to może tez by skierowanie wystawił.
To z Karowej dostałaś taką listę? Nam wspomniała na wizycie o wirusach HIV, HCV itd. ale właśnie wyleciało mi z głowy, że to „itd” to może być jeszcze kiła, różyczka… 🙈😅 Tam gdzie masz napisane skierowanie, to było potrzebne czy po prostu na to dostałaś?
 
Można mi wpisać okres 🥲dziewczyny, w lipcu mija nam rok starań i też wtedy mąż zrobi kolejne badania nasienia które w kwietniu już były lepsze od tych grudniowych. Zastanawiam się nad IUI coraz bardziej…. Czy któraś z Was napisałaby mi proszę jakie badania trzeba przed IUI wykonać ? Jakie są koszta ? No i czy przy obniżonych parametrach nasienia ma to sens ?☹️
A jakie są u Was obniżone parametry? U nas jest oligospermia i dostaliśmy właśnie wskazanie do IUI 🙂
 
To z Karowej dostałaś taką listę? Nam wspomniała na wizycie o wirusach HIV, HCV itd. ale właśnie wyleciało mi z głowy, że to „itd” to może być jeszcze kiła, różyczka… 🙈😅 Tam gdzie masz napisane skierowanie, to było potrzebne czy po prostu na to dostałaś?
tak to jest z Karowej, ale z tego co kojarzę to jest ustawowo wymagane.

Nieee, tam gdzie skierowanie to znaczy, ze sobie w luxmedzie załatwiłam 😂😂😂
 
reklama
Do góry