reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

u nas trzeba było wykonać tak jak w zdjęciu. Większość badań udało nam się zrobić w luxmedzie, ale mysle, ze jakbyś ginekologa zwykłego nfzetowskiego poprosiła to może tez by skierowanie wystawił.
dziękuję, mam pakiet w luxmed z pracy więc zorientuje się co i jak🙏🏻 już miałaś IUI czy jesteś przed ?🙏🏻🥹
 
reklama
Można mi wpisać okres 🥲dziewczyny, w lipcu mija nam rok starań i też wtedy mąż zrobi kolejne badania nasienia które w kwietniu już były lepsze od tych grudniowych. Zastanawiam się nad IUI coraz bardziej…. Czy któraś z Was napisałaby mi proszę jakie badania trzeba przed IUI wykonać ? Jakie są koszta ? No i czy przy obniżonych parametrach nasienia ma to sens ?☹️
Wrzucam co u mnie wymagali. Z nasieniem to tyle dobrego, że po „odwirowaniu” parametry maja 100% 😅Badania chyba ważne 6 miesc
 

Załączniki

  • IMG_8567.jpeg
    IMG_8567.jpeg
    70,1 KB · Wyświetleń: 41
dziękuję, mam pakiet w luxmed z pracy więc zorientuje się co i jak🙏🏻 już miałaś IUI czy jesteś przed ?🙏🏻🥹
ja mam mieć w przyszłym cyklu, czyli za dwa tygodnie pierwszą próbę :) w Luxmed najlepiej zadzwon do tego Issa Traore, jak laski polecały albo jakiegokolwiek gina i popros o skierowania przygotowujące do ciazy (tylko wtedy nie dostaniesz wszystkich).

Ja finalnie za chlamydie zapłaciłam, a HIV i kile zrobiłam w akcji sexed za free. A mąż oczywiście wszystkie skierowania bez problemu dostał 😂
 
ja mam mieć w przyszłym cyklu, czyli za dwa tygodnie pierwszą próbę :) w Luxmed najlepiej zadzwon do tego Issa Traore, jak laski polecały albo jakiegokolwiek gina i popros o skierowania przygotowujące do ciazy (tylko wtedy nie dostaniesz wszystkich).

Ja finalnie za chlamydie zapłaciłam, a HIV i kile zrobiłam w akcji sexed za free. A mąż oczywiście wszystkie skierowania bez problemu dostał 😂
dziękuję❤️
 
Dziewczyny co suplementujecie Wy i Wasi partnerzy?
Ja:
PrenaCare START (w tym kwas foliowy metylowany, wit. B12 i B6, wit. E, kwas PABA, cynk i wit. D)
Witamina D (oddzielnie dodatkowe 2000j, bo mam zalecenie na 4000)
Inozytol 1000mg (myo i d-chiro 40:1)
Ubichinol 200mg
Kwasy omega-3 1000mg (500 EPA i 250 DHA)
NAC 400mg (3-7dc)
Olej z wiesiołka 1000mg
Ekstrakt z moringi

Mąż:
Nucleox Primo (w tym m.in. kwas foliowy, cynk i selen)
L-karnityna 500mg
Kwasy omega-3 1000mg
NAC 800mg
 
reklama
Do góry