reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Sama muszę zrobić anty tpo i anty tg, najpierw spróbuję na czacie z internista wysępić a jak się nie uda to na przyszły tydzień mam umówioną konsultację z Issa Traore 😆
 
Sama muszę zrobić anty tpo i anty tg, najpierw spróbuję na czacie z internista wysępić a jak się nie uda to na przyszły tydzień mam umówioną konsultację z Issa Traore 😆
Mi internista w luxmedzie nie chciał na te badania skierowanka wystawić, powiedział, że na to może tylko endokrynolog.
 
Kariotyp - genetyk
HlC i Kiry - immunolog, ale taki, który zajmuje się ciążami
Trombofilia - zależy co wyjdzie, jeżeli wrodzona trombofilia tj czynnik v Leiden to bez hematologa sie nie obejdzie i kontroli do końca życia. A jeżeli „tylko” mutacja w mthf i pai to ginekolog sobie poradzi. Pisze tylko, bo połowa społeczeństwa posiada tą mutację.

@penguinlicious wpisz mnie na ławkę proszę
Naprawdę masz duza wiedzę.

Ja złapałam termin do Malinowskiego na 20.06.
 
reklama
Do góry