reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
2L płynów dziennie i odpowiednia ilosc warzyw. Ryba raz w tyg.
Chociaz dziecko kolezanki zarazilo mnie w niedziele jelitowka i mam taki wstret do jedzenia ze mnie odrzuca i obecnie jem tylko lody to tak w temacie diety 😂
Tak, woda koniecznie!!! 💧💧💧

Z taką dietą można chorować 😏
(Niestety jelitówka sprezenotwana przez dzieci to jest jakaś masakra, współczuję 🥲)
 
IMG_0839.jpeg

Pamiętajcie aby dzień święty święcić!
 
Ja też nigdy nie byłam w pełni przekonana do inseminacji i udało się nam uniknąć tego kroku. Zrób koniecznie drożność, to jest wg mnie podstawa disgnostyki :) a partner badał nasienie?
tak, badał parę razy, bo właśnie tutaj jest póki co zdiagnozowany nasz problem. Ilość i koncentracja 2,5x ponad normę, ale morfologia 2% i ruchy też ok 2x gorsze, ale dzisiaj lekarz stwierdził że patrząc na to całościowo nie ma tragedii
 
Dziewczyny, tak w konwersacyjnym tonie 😊 (bo chyba jestem zbyt introwertyczna ostatnio i poległam na wczorajszym pytaniu 😅)

Odkopałam mój lata temu zakupiony planner w perspektywie planowania posiłków i nadchodzącej masy badań i tak od paru dni dopisuję sobie małe postanowienia na każdy dzień, które wprawiają mnie w lepsze samopoczucie, np. przygotowanie przekąsek na II śniadanie, żeby nie sięgać po cokolwiek, wieczorny detox od smartfona, na weekend chciałabym wstać wcześniej i zrobić poranny stretching przy śpiewie ptaków 💆 Co znalazłoby się na waszej liście? 😏
Dłuuuugi spacer w otoczeniu natury😍
 
reklama
Do góry