reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

@fckathy ciekawe ile u mnie będzie proga temp taka słaba że gdyby nie to że lekarz potwierdził owulacje to bym pomyślała że jej nie było 🥴.
Jutro z rana lecę na badanie, wzięłam też pakiet na anemie bo ostatnio ferrytyna leżała i kwiczała 😔.
mam nadzieje, ze jednak wynik będzie okej. Mi się wydaje ostatecznie, ze poprzedni cykl miałam bezowulacyjny, bo ani grama bólu piersi nie miałam, a zawsze bolą No i spóźniła się miesiączka te kilka dni, co się serio nigdy nie zdarza. Fazę lutealną mam zegarkowo 13 dni zawsze.
 
reklama
Ja chciałabym spotkać się z naszym prezydentem -Andrzejem Dudą 😁 Serio! Po tylu latach oglądania mlh chciałabym upewnić się, że faktycznie umie stroić takie miny, porozmawiać o wielu sprawach (może być nawet po angielsku) i gdzie można zobaczyć ostry cień mgły.
jeżu ja tez jestem fanką mlh, ale marszala jeszzcze bardziej 😂
 
Dzisiaj dobre wieści, dobre humory, to może też dobry moment na kolejny temat! 😉 Zwłaszcza, że wczoraj się nie udało, bo zaczęłam praktyki, o których wspominałam jeszcze w maju 🙈

Gdybyś dostała możliwość pójść na kolację z dowolną sławną osobą - aktorem, muzykiem, artystą, politykiem itd. - to z kim? 😉

Ja bym poszła z Bogusławem Lindą, jakoś zawsze mi imponowała jego inteligencja oraz poczucie humoru ☺️
 
mam nadzieje, ze jednak wynik będzie okej. Mi się wydaje ostatecznie, ze poprzedni cykl miałam bezowulacyjny, bo ani grama bólu piersi nie miałam, a zawsze bolą No i spóźniła się miesiączka te kilka dni, co się serio nigdy nie zdarza. Fazę lutealną mam zegarkowo 13 dni zawsze.
Wynik powyżej 5 ng już wskazuje na owulację, więc raczej się odbyla. A tak właśnie a propos bólu piersi, to ja zauważyłam u siebie pewną prawidłowość: odkąd wspomagam się progesteronem, to w ogóle nie uświadczam bólu piersi w 2 fazie cyklu. Czy to jest normalne? Wcześniej pamiętam, że ten ból zawsze się pojawial: raz mocniejszy, raz słabszy, ale zawsze był. Teraz biore progesteron od kilku miesięcy I bólu nie ma w ogóle, a piersi caly czas są miękkie. Czy któraś z Was tak miała? Bo już się zastanawiam czy ja może źle jakoś na tem progesteron reaguje...
 
Wynik powyżej 5 ng już wskazuje na owulację, więc raczej się odbyla. A tak właśnie a propos bólu piersi, to ja zauważyłam u siebie pewną prawidłowość: odkąd wspomagam się progesteronem, to w ogóle nie uświadczam bólu piersi w 2 fazie cyklu. Czy to jest normalne? Wcześniej pamiętam, że ten ból zawsze się pojawial: raz mocniejszy, raz słabszy, ale zawsze był. Teraz biore progesteron od kilku miesięcy I bólu nie ma w ogóle, a piersi caly czas są miękkie. Czy któraś z Was tak miała? Bo już się zastanawiam czy ja może źle jakoś na tem progesteron reaguje...

Mnie też nigdy piersi nie bolą ani z cyklem bez owulacji ani z... ale też biorę duphaston. Teraz też mam takie poczucie ze sie nie udało bo piersi nie dają znać ;/
Też czasem mysle ze cos ze mna przez to nie tak...
 
Wróciliśmy do Polski, Zadowoleni, naładowani pozytywną energią i dzisiaj dostaliśmy znów plaskacza w ryj od losu.
Dostałam wyniki z holsamedu. Niestety mam nieprawidłowy kariotyp, translokacja robertsonowska w 14 i 21. 45XX.
Kir AA i praktycznie brak kirow implantacyjnych.
Szyderczy chichot losu gdy chcesz a nie możesz. A inni w kłótni oblewają dziecko gorącą zupą i nie przejmują się dzieckiem nie udzielając mu pomocy.
Ciekawe co i ile jeszcze nas czeka.
Bierzecie pod uwagę in vitro?
 
Czy można dołączyć jeszcze?
Jeśli tak to poproszę o wpisanie na 13.06
Mam 34 lata, staramy się właściwie od sierpnia zeszłego roku, w październiku 2022 urodziłam swoje pierwsze bobo (po 10 mcach starań) i nadal karmię piersią więc z regularnością cykli bywa różnie.
Robię testy owulacyjne tydzień temu (czw) był pozytywny więc czekam co przyniesie czas.
 
reklama
Mnie też nigdy piersi nie bolą ani z cyklem bez owulacji ani z... ale też biorę duphaston. Teraz też mam takie poczucie ze sie nie udało bo piersi nie dają znać ;/
Też czasem mysle ze cos ze mna przez to nie tak...
Dokładnie mam to samo. Dzięki temu wiem, że jak zwykle nic z tego, bo gdybym zaszła to ból pewnie by był, chociaż mały. I oczywiście dostałam okres. Chyba już wolałam cykle bez dodatkowego progesteronu, bo przynajmniej jako tako je czułam.

@penguinlicious przepisz mnie proszę na 29.06 bo okres mi się spóźnił w ostatnim cyklu.
 
Do góry