reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Dziewczyny czy jeśli mój mąż ma dobre wyniki nasienia to mimo to może zacząć brać fertilman? Do kolejnego ivf będziemy podchodzić raczej bliżej jesieni więc mamy parę miesięcy na wzmocnienie plemników i moich komórek bo ewidentnie gdzieś tu jest problem że zarodki się nie rozwijają albo w ogóle nie chcą się zapłodnić komórki.
Mój ma dobre wyniki i bierze. Lekarz zalecił, nie zaszkodzi ☺️
 
reklama
Bardzo mi przykro :( 🫂 czy macie już jakiś plan na dalsze działanie?


Z progiem szału nie ma, ale w normie.
okej, a wiecie może jak można go trochę podnieść?

Dowiem się jutro, mamy wizytę u prowadzącej

Wszystko zależy jakie będziecie mieć wynik, wszystko trzeba indywidualnie określić
bardzo mi przykro :( bardzo Ci współczuje tej sytuacji :( mam nadzieję, ze jednak się jutro okaże, że jest jakies sensowne wyjście 🙏🏾
 
@fckathy ciekawe ile u mnie będzie proga temp taka słaba że gdyby nie to że lekarz potwierdził owulacje to bym pomyślała że jej nie było 🥴.
Jutro z rana lecę na badanie, wzięłam też pakiet na anemie bo ostatnio ferrytyna leżała i kwiczała 😔.
 
cześć dziewczyny!
wróciłam do walki po kilku miesiącach przerwy. Wczoraj miałam trzeci transfer i za razem ostatni w tej procedurze. Dla odmiany na cyklu naturalnym, bo poprzednie były na sztucznym. Może coś organizm załapie w końcu ;) Proszę o zapisanie na 10 czerwca, jadę wtedy na betę a rano zrobię test, żeby przygotować się na wynik..
Trzymam🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🫶
Do 3 razy sztuka😊
 
Dziewczyny, mamy zielone światło 🥹 tylko muszę wrócić po miesiaczce na USG, żeby sprawdzić czy endometrium się dobrze złuszcza, bo na tą chwilę po owulacji jest za grube - 18mm. Jeśli będzie ok to wtedy od kolejnego cyklu stymulacja 🙈 jeśli nie, to najpierw jeszcze histeroskopia. Ale ogólnie już tak na prawdę jesteśmy jedną nogą w programie, dostaliśmy też skierowania na darmowe badania 😊
Brawo Ty! 💜 niebawem będzie pięknie🙈🥰
 
Dzisiaj dobre wieści, dobre humory, to może też dobry moment na kolejny temat! 😉 Zwłaszcza, że wczoraj się nie udało, bo zaczęłam praktyki, o których wspominałam jeszcze w maju 🙈

Gdybyś dostała możliwość pójść na kolację z dowolną sławną osobą - aktorem, muzykiem, artystą, politykiem itd. - to z kim? 😉
Moja gruba skorupa nie zniosłaby takiego szoku, poniekąd też nieśmiałość do nieznanego😂 czasem mam problemy ze spotkaniami z rodziną czy znajomymi, a co dopiero z kimś sławnym🙈
 
Ja chciałabym spotkać się z naszym prezydentem -Andrzejem Dudą 😁 Serio! Po tylu latach oglądania mlh chciałabym upewnić się, że faktycznie umie stroić takie miny, porozmawiać o wielu sprawach (może być nawet po angielsku) i gdzie można zobaczyć ostry cień mgły.
 
Wróciliśmy do Polski, Zadowoleni, naładowani pozytywną energią i dzisiaj dostaliśmy znów plaskacza w ryj od losu.
Dostałam wyniki z holsamedu. Niestety mam nieprawidłowy kariotyp, translokacja robertsonowska w 14 i 21. 45XX.
Kir AA i praktycznie brak kirow implantacyjnych.
Szyderczy chichot losu gdy chcesz a nie możesz. A inni w kłótni oblewają dziecko gorącą zupą i nie przejmują się dzieckiem nie udzielając mu pomocy.
Ciekawe co i ile jeszcze nas czeka.
Bardzo mi przykro z powodu wyników😢 nie są fajne ( odnośnie kiru odebrałam takie same plus u nas niezgodność hlac), nie mniej jednak one nie przesądzają o tym, że w przyszłości nie pojawi się zdrowa pociecha. Oby do wizyty I do planu na dalsze postępowanie. Nieprawidłowy kariotyp u 1 z osób to nie jest na pewno jednoznaczny wyrok! Wiem, że nie jest łatwo się podnieść po złych wynikach, ale wiedz, że nie jesteś sama i my tu wszystkie jesteśmy z Tobą!
Przytulam, I wiem, że jesteś mocną kobietą💜
 
reklama
Ja chciałabym spotkać się z naszym prezydentem -Andrzejem Dudą 😁 Serio! Po tylu latach oglądania mlh chciałabym upewnić się, że faktycznie umie stroić takie miny, porozmawiać o wielu sprawach (może być nawet po angielsku) i gdzie można zobaczyć ostry cień mgły.
Jebłam😂 już dawno nic mnie tak nie rozśmieszyło, szczególnie ostry cień mgły🤣🤣
 
Do góry