reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Cześć wszystkim
@penguinlicious mogę prosić o wpisanie na ławeczkę?
Po poronieniu czekam na nowy cykl, więc w tym miesiącu bez starań i bez testowania.
A chcę na legalu czytać Wasze posty i w razie co trochę Was podpytać bo nie wiem co robić dalej..
Witaj, bardzo mi przykro :( ja wróciłam tutaj ze styczniówek a wcześniej z lipcówek
nie zgadzam się! Zostańcie tutaj, ja chce być na bieżąco ze wszystkim!

@amusedxxx czekam na wieści z wizyty i trzymam mocno kciuki!!!


ja miałam robiona biopsje macicy pod koniec lutego i histeroskopie zabiegowa na początku kwietnia. Myślicie, ze jeżeli planuje 1szą próbę IVF we wrześniu to warto powtórzyć przed?
Hej, byłaś na progu?
 
Dziewczyny, mamy zielone światło 🥹 tylko muszę wrócić po miesiaczce na USG, żeby sprawdzić czy endometrium się dobrze złuszcza, bo na tą chwilę po owulacji jest za grube - 18mm. Jeśli będzie ok to wtedy od kolejnego cyklu stymulacja 🙈 jeśli nie, to najpierw jeszcze histeroskopia. Ale ogólnie już tak na prawdę jesteśmy jedną nogą w programie, dostaliśmy też skierowania na darmowe badania 😊
 
Dziewczyny, mamy zielone światło 🥹 tylko muszę wrócić po miesiaczce na USG, żeby sprawdzić czy endometrium się dobrze złuszcza, bo na tą chwilę po owulacji jest za grube - 18mm. Jeśli będzie ok to wtedy od kolejnego cyklu stymulacja 🙈 jeśli nie, to najpierw jeszcze histeroskopia. Ale ogólnie już tak na prawdę jesteśmy jedną nogą w programie, dostaliśmy też skierowania na darmowe badania 😊
aaaaaa cudownie!!! Jak się z tym macie? Kamien z serca???
 
aaaaaa cudownie!!! Jak się z tym macie? Kamien z serca???
Tak, dosłownie to powiedziałam pani doktor jak się żegnaliśmy 😂 bałam się mega, że powie że najpierw musimy zrobić inseminacje, ale nie, sama powiedziała że biorąc pod uwagę że staramy się trzy lata i nie było z tego żadnej ciąży to IUI nie miałoby sensu 🙈
 
Tak, dosłownie to powiedziałam pani doktor jak się żegnaliśmy 😂 bałam się mega, że powie że najpierw musimy zrobić inseminacje, ale nie, sama powiedziała że biorąc pod uwagę że staramy się trzy lata i nie było z tego żadnej ciąży to IUI nie miałoby sensu 🙈
cudownie mega się dla Was cieszę! I dla siebie też, bo będą świeże informacje a propos procesu z pierwszej ręki 😅
 
Dziewczyny, mamy zielone światło 🥹 tylko muszę wrócić po miesiaczce na USG, żeby sprawdzić czy endometrium się dobrze złuszcza, bo na tą chwilę po owulacji jest za grube - 18mm. Jeśli będzie ok to wtedy od kolejnego cyklu stymulacja 🙈 jeśli nie, to najpierw jeszcze histeroskopia. Ale ogólnie już tak na prawdę jesteśmy jedną nogą w programie, dostaliśmy też skierowania na darmowe badania 😊
Super wieści 🥳❤️🤗 oby udało się podejść jak najszybciej 🤞🤞🤞
 
reklama
Dziewczyny, mamy zielone światło 🥹 tylko muszę wrócić po miesiaczce na USG, żeby sprawdzić czy endometrium się dobrze złuszcza, bo na tą chwilę po owulacji jest za grube - 18mm. Jeśli będzie ok to wtedy od kolejnego cyklu stymulacja 🙈 jeśli nie, to najpierw jeszcze histeroskopia. Ale ogólnie już tak na prawdę jesteśmy jedną nogą w programie, dostaliśmy też skierowania na darmowe badania 😊
Super wieści! Chociaż trzymam kciuki, żeby już ta miesiączka nie przyszła ;)
 
Do góry