reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

A w jaki sposób umawiacie się na te wizyty kwalifikacyjne do ivf? Zadzwoniłam do kliniki jeszcze w maju, zapisałam się normalnie na pierwszą konsultację w klinice (odpłatna) i musiałam też zrobić badania odpłatne. Z racji, że jesteśmy otwarci na ivf lepiej byłoby skorzystać z dofinansowania. Myślicie że jak już zaczęliśmy się płatne leczyć to jak coś to będziemy mogli skorzystać z dofinansowania? Czy może trzeba jakąś inną ścieżką iść i właśnie zapisywać się na konsultacje kwalifikujące?
 
reklama
A w jaki sposób umawiacie się na te wizyty kwalifikacyjne do ivf? Zadzwoniłam do kliniki jeszcze w maju, zapisałam się normalnie na pierwszą konsultację w klinice (odpłatna) i musiałam też zrobić badania odpłatne. Z racji, że jesteśmy otwarci na ivf lepiej byłoby skorzystać z dofinansowania. Myślicie że jak już zaczęliśmy się płatne leczyć to jak coś to będziemy mogli skorzystać z dofinansowania? Czy może trzeba jakąś inną ścieżką iść i właśnie zapisywać się na konsultacje kwalifikujące?
na pewno będziecie mogli. Zadzwon do swojej kliniki i powiedz, ze zaczęliście program komercyjnie, ale chcecie się przerzucić na dofinansowanie rządowe i jakie są w związku z tym kolejne kroki. Bo rozumiem, ze Wasza placówka jest w programie?
 
Cześć wszystkim
@penguinlicious mogę prosić o wpisanie na ławeczkę?
Po poronieniu czekam na nowy cykl, więc w tym miesiącu bez starań i bez testowania.
A chcę na legalu czytać Wasze posty i w razie co trochę Was podpytać bo nie wiem co robić dalej..
Bardzo mi przykro, że tak szybko musiałaś tu wrócić 😢🫂 oby nie na długo!
 
A w jaki sposób umawiacie się na te wizyty kwalifikacyjne do ivf? Zadzwoniłam do kliniki jeszcze w maju, zapisałam się normalnie na pierwszą konsultację w klinice (odpłatna) i musiałam też zrobić badania odpłatne. Z racji, że jesteśmy otwarci na ivf lepiej byłoby skorzystać z dofinansowania. Myślicie że jak już zaczęliśmy się płatne leczyć to jak coś to będziemy mogli skorzystać z dofinansowania? Czy może trzeba jakąś inną ścieżką iść i właśnie zapisywać się na konsultacje kwalifikujące?
Zadzwoń i powiedz że chcesz się umówić na kwalifikacje do programu rządowego:)
 
Hej dziewczyny ja czekam już drugi tydzień na wynik wymazu m.in na tą nieszczęsną chlamydię. Jestem bardzo ciekawa wyniku. Biorę Omega EPa i czerwoną koniczynę. Czuję się bardzo dobrze. Zobaczymy ja teraz starania pójdą
 
A w jaki sposób umawiacie się na te wizyty kwalifikacyjne do ivf? Zadzwoniłam do kliniki jeszcze w maju, zapisałam się normalnie na pierwszą konsultację w klinice (odpłatna) i musiałam też zrobić badania odpłatne. Z racji, że jesteśmy otwarci na ivf lepiej byłoby skorzystać z dofinansowania. Myślicie że jak już zaczęliśmy się płatne leczyć to jak coś to będziemy mogli skorzystać z dofinansowania? Czy może trzeba jakąś inną ścieżką iść i właśnie zapisywać się na konsultacje kwalifikujące?
Jest! Super dziękuję ❤️ w pt mamy odpłata wizytę, więc chyba już pójdziemy. Wyniki jednak dobre, a te co były źle się poprawiły, więc zobaczymy czy od razu będą ivf zalecać i od razu podpytamy jak ogarnąć to by jednak płacić jak najmniej
 
Jest! Super dziękuję ❤️ w pt mamy odpłata wizytę, więc chyba już pójdziemy. Wyniki jednak dobre, a te co były źle się poprawiły, więc zobaczymy czy od razu będą ivf zalecać i od razu podpytamy jak ogarnąć to by jednak płacić jak najmniej
Pytanie jak długo się staracie i jaką diagnostykę macie już za sobą 😊 możesz od razu zapytać na wizycie piątkowej czy wg lekarza kwalifikujecie się juz
 
reklama
Jak mam to rozumieć ? 🙈

Czy wynik poszedł jakas wersja elektroniczna czy tu coś pisze a ja nie czaje
 

Załączniki

  • 08725dab-b0b8-44c1-8a2b-fb29ebac8d62.jpeg
    08725dab-b0b8-44c1-8a2b-fb29ebac8d62.jpeg
    57,8 KB · Wyświetleń: 99
Do góry