reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Witajcie, ja poproszę o wpisanie mnie na ławeczkę.
Wypadałoby coś o sobie napisać, a zatem jestem po poronieniu, czekam na miesiączkę, żeby rozpocząć starania (mam nadzieję, że nastąpi to w tym miesiącu, maksymalnie w lipcu).
Życzę nam wielu zdublowanych kreseczek na testach 🙂🙂🙂
 
A macie już dzieci czy staracie się o pierwsze? Chcesz nam powiedzieć jak długo się staracie?
Mam troje dzieciaczków,najstarszy ma 17,średni 14,a gwiazda najmłodsza 11.W czerwcu miała się urodzić kolejna gwiazdka,ale niestety w marcu dołączyła do aniołków.W połowie maja dostałam zielone światło od gina więc się nie poddajemy bo bardzo pragniemy jeszcze jednego szkraba.Może to właśnie będzie to moim prezentem urodzinowym bo mam 28 czerwca.
 
reklama
Do góry