reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Ruskie pierogi 🥰 ja dziś utknęłam w domu bo zapalenie spojówek wleciało i nie dałam rady dotrzeć do pracy, jadę 40 minut i bym chyba umarła w aucie więc urlop wpadł i próbuje się zmotywować żeby coś zrobić skoro jestem w domu 🫣
e tam, gorąco, urlop jak sama nazwa mówi "wypoczynkowy"... 😅
 
reklama
Hej 🌞 U mnie dzień zaczął się w labie 🩸, badania krwi 4x już w czerwcu 🥲 Kilka badań za nami w tym msc, we wtorek czeka mnie jeszcze Sono HSG. Na ten moment u męża wszystkie wyniki ok na szczęście, u mnie podwyższona prolaktyna 28,8 i TSH 3,5, niski progesteron 7. Tyle na razie wyszło 😌

Z fajnych rzeczy to prosto po pracy jedziemy ekipą nad jeziorko i tak do wieczora 😎❤️🏊
 
Jak się dziś czujecie?
Ja chyba wstałam w złym momencie dnia, bo nie mogłam się obudzić... Do biura jechałam na jakimś komplentym autopilocie. Teraz się trochę rozbudziłam, ale dalej czuję się trochę jakby mnie pociąg przejechał.
Ja zaczęłam dzień od bólu pęcherza 🙃wygląda na to, że znowuż mam jakieś zapalenie bo non stop chce mi się siku i nie jestem w stanie się tego uczucia pozbyć
a to nie to samo 😮? w sensie borówki w pewnych częściach polski to to samo co jagody w innych 😅?
Potwierdzam dla Małopolski 😁 z tym, że zawsze warto dodać, że mamy podział na borówki leśne i np borówki amerykańskie czy kamczackie. "Jagody" brzmi dla mnie tak dziwnie 😅
 
Ja zaczęłam dzień od bólu pęcherza 🙃wygląda na to, że znowuż mam jakieś zapalenie bo non stop chce mi się siku i nie jestem w stanie się tego uczucia pozbyć

Potwierdzam dla Małopolski 😁 z tym, że zawsze warto dodać, że mamy podział na borówki leśne i np borówki amerykańskie czy kamczackie. "Jagody" brzmi dla mnie tak dziwnie 😅
No weeez 🤣
I wychodzicie na pole zamiast na dwór?? 😁😁
 
reklama
Do góry