reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

no robisz tak samo jak z jagodami tylko z borówkami :D gotujemy, lejemy śmietaną czy jogurtem po nich i staramy się nie upieprzyć fioletowym atramentem z nich :D a później gładzimy po brzuszku szczęśliwi po dobrym letnim jedzonku.
A na koniec poprawie to dzienną dawką kwasu foliowego czyli miską bobu :D
nigdy nie jadłam bobu :D
 
reklama
Jak się dziś czujecie?
Ja chyba wstałam w złym momencie dnia, bo nie mogłam się obudzić... Do biura jechałam na jakimś komplentym autopilocie. Teraz się trochę rozbudziłam, ale dalej czuję się trochę jakby mnie pociąg przejechał.
Ja wczoraj wkurw, ale dziś już większy spokój - chociaż słabo spałam, bo mąż poszedł na zabieg na krzywą przegrodę nosową i trochę się stresowałam. Nawet nie samym zabiegiem, tylko tym jak będzie po jak już wróci do domu i go będzie bolało 🤪 od dzisiaj jadę z Lamettą, w przyszły piątek monitoring i wreszcie czuję że coś się dzieje w kierunku Projekt Baby 💪
 
w sumie i tak nie lubię pierogów na słodko, więc się nie zagłębiałam. tylko ruskie albo z mięsem 😈
to ja kocham ruskie, z mięsem też zjem, ale tylko jak sama zrobię 😅
I ja też nie rozumiem niby takich dań "obiadowych" na słodko - naleśniki, pierogi, jakiś makaron z owocami.
To ewentualnie może być deserem, a nie obiadem
 
reklama
Ruskie pierogi 🥰 ja dziś utknęłam w domu bo zapalenie spojówek wleciało i nie dałam rady dotrzeć do pracy, jadę 40 minut i bym chyba umarła w aucie więc urlop wpadł i próbuje się zmotywować żeby coś zrobić skoro jestem w domu 🫣
 
Do góry