reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Jak się dziś czujecie?
Ja chyba wstałam w złym momencie dnia, bo nie mogłam się obudzić... Do biura jechałam na jakimś komplentym autopilocie. Teraz się trochę rozbudziłam, ale dalej czuję się trochę jakby mnie pociąg przejechał.
Ja miałam wczoraj zjazd energii i sobie odpuściłam wszystko. Oglądnęłam "Królowa Charllotte" na Netflixie.
Dzisiaj super wyspana. A czuje się okresowo. Brzuch już lekko napuchnięty, czekam aż mnie zaleje ;)
 
reklama
Jak się dziś czujecie?
Ja chyba wstałam w złym momencie dnia, bo nie mogłam się obudzić... Do biura jechałam na jakimś komplentym autopilocie. Teraz się trochę rozbudziłam, ale dalej czuję się trochę jakby mnie pociąg przejechał.
Ja niestety zamiast zacząć dzień od euthyroxu to zaczęłam od apapu extra. Migrena pełną parą 😢
 
Ja miałam wczoraj zjazd energii i sobie odpuściłam wszystko. Oglądnęłam "Królowa Charllotte" na Netflixie.
Dzisiaj super wyspana. A czuje się okresowo. Brzuch już lekko napuchnięty, czekam aż mnie zaleje ;)
ja wczoraj z kolei produktywnie, bo umyłam podłogę, ogarnęłam, poćwiczyłam.
Dziś będę pielić borówki.
Ale w weekend może poleżę :D
 
Ja w tym cyklu wyjątkowo dużo mam bólu jajnika. Takie nagłe kłucia. Zaczęło się sporo przed owulacją i dalej powraca. Mam nadzieję że nie robią mi się żadne torbiele ani nic…
 
Ja w tym cyklu wyjątkowo dużo mam bólu jajnika. Takie nagłe kłucia. Zaczęło się sporo przed owulacją i dalej powraca. Mam nadzieję że nie robią mi się żadne torbiele ani nic…
miałam tak w jednym cyklu, już myślałam, że torbiel, że wyrostek. Poleciałam do urofizjo i wyszło, że miałam za bardzo spięte podbrzusze, węzły. Rozmasowała, kazała ćwiczyć i było OK :)
 
nie słyszałam o czymś takim! Z jagodami owszem, ale z borówkami nie
no robisz tak samo jak z jagodami tylko z borówkami :D gotujemy, lejemy śmietaną czy jogurtem po nich i staramy się nie upieprzyć fioletowym atramentem z nich :D a później gładzimy po brzuszku szczęśliwi po dobrym letnim jedzonku.
A na koniec poprawie to dzienną dawką kwasu foliowego czyli miską bobu :D
 
reklama
Do góry