reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Mi teściowa mówiła (pracuje na odziale intensywnej terapii dzieci) że dużo dzieci z invitro rodzi się z zespołem Downa bo nie wiedzą że jest możliwość badania zarodków, ja bym zbadała mimo wszystko. To wkład w zdrowie twoich przyszłych dzieci, na tym się nie oszczędza 😉
Wg mnie in vitro to droga i pomoc dla par, u których naturalna ciąża stoi pod znakiem zapytania z różnych względów. Trzeba pamiętać, że każdy przypadek jest inny i w wielu z nich badania zarodków nie są zalecene, ze względu na okoliczności, nie chodzi tu o " szczędzenie kasy" a o to jak lekarz patrząc na daną historię się zapatruje. Nikt nie robi tych badań ze względu na "swoje widzi mi się " to kosztowna sprawa , po co sobie dokładać.. pozatym jest to ryzyko degeneracji zarodka podczas badań. Nie ma co generalizować, że z in vitro to większe obciążenie wad genetycznych, to akurat zależy od wielu czynników. Wg mnie trochę naciągane to stwierdzenie.
 
reklama
@K448 trzymam mocno kciuki kochana <3 super, że się udało!

Mogłabyś mi napisać co takiego stosowałaś dokladnie w tym cyklu przy stymulacji :)? Pytam bo mamy chyba podobną sytuację. U mnie 1 cykl nieudany ale mam apetyt na ten drugi już ☺️
Dziękuje ❤️ jasne
Miałam letrozol bluefish, zastrzyk ovi i od zastrzyku progesteron bensis 200x dziennie, rano encorton 1mg a wieczorem acard 75.
 
Witam się z rana, zaraz lecę spuścić krew.
Powiem tak, beta busi być pozytywna. To by było popierdolone, gdyby nie była.
Jednak o wszystkim zadecyduje progesteron.

Miłego dnia dla Was, dziewczyny!
 

Załączniki

  • IMG_0436.jpeg
    IMG_0436.jpeg
    143,1 KB · Wyświetleń: 144
Witam się z rana, zaraz lecę spuścić krew.
Powiem tak, beta busi być pozytywna. To by było popierdolone, gdyby nie była.
Jednak o wszystkim zadecyduje progesteron.

Miłego dnia dla Was, dziewczyny!
To teraz tak:
1 beta pozytywna
2 beta i zacny przyrost
Dobry prog
i nie wracasz już tutaj , no chyba że po 2
Zaciskam mocno ✊✊
 
To teraz tak:
1 beta pozytywna
2 beta i zacny przyrost
Dobry prog
i nie wracasz już tutaj , no chyba że po 2
Zaciskam mocno ✊✊
To mój wymarzony scenariusz 🫶
A jak będzie, zobaczymy. Myślę że dzisiaj progesteron będzie decydujący.

Natomiast wsparcie Wasze nieocenione, przydaje się zawsze i w każdej sytuacji 🥹
 
To mój wymarzony scenariusz 🫶
A jak będzie, zobaczymy. Myślę że dzisiaj progesteron będzie decydujący.

Natomiast wsparcie Wasze nieocenione, przydaje się zawsze i w każdej sytuacji 🥹
Jestem dobrej myśli i afirmuję pozytywne zakończenie Twojej historii . Zaciskamy mocno i czekamy na wieści🙂
 
Ale jestem “zła”… Taki mam pierwszy cykl starań, że zbliżenie było w dzień peaku na teście owulacyjnym i tyle. Wczoraj, jak miała teoretycznie być owulacja (dzisiaj temp wyższa więc pewnie była) i liczyłam na powtórkę dla zwiększenia szans to partner jakoś nie był już chętny. Więc niestety cykl na straty, bo z jednego razu przed owulacja to nic nie będzie… 😢

Z ciekawości, na przyszłość - czy robiąc proga 7dpo jakaś jego wartość może sugerować, że coś się święci a nie tylko, że owulacja miała miejsce?
 
reklama
Do góry