reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
@penguinlicious jaa póki co ⛔️. Ani okresu ani ciąży. Ale ostatni test robiłam parę dni temu a dziś się zorientowałam, że nie mam już czym wiec pewnie sikne jutro ale 99% ze po prostu nawet po owulacjimoj okres przychodzi jak chce :) gdyby sie cos zmieniło dam znać. Boshh jaka ja jestem zła, że nawet ten głupi okres nie chce być regularny
 
Myślałam ze nie zobaczę owulacji a dziś taki uśmiech ☺️ według apki flo powinnam mieć owulacje dopiero za 4 dni a test już dziś mi pokazał najbardziej płodny dzień czyli wychodzi na to ze owu powinno byc jutro ✊ to będziemy działać 😆
 

Załączniki

  • IMG_5961.jpeg
    IMG_5961.jpeg
    50,2 KB · Wyświetleń: 88
Czy orientujecie się się jak to jest ze zmianą kliniki po zakwalifikowaniu do invitro w ramach programu ministerialnego? Moja gin do której chodzę, może przestać przyjmować nie wiem kiedy może za miesiąc może za 3, zastanawiam się co teraz robić. 5 lipca miałam mieć kwalifikacje u niej i robione badania do ivf, a połową lipca rozpoczynać stymulację. I teraz nie wiem już co robić, bo innego ginekologa z tej kliniki nie chce. Odkładać planów do rozpoczęcia ivf też nie chce, bo szczerze mówiąc i tak to się już kolejny miesiąc odwlekło.
 
Czy orientujecie się się jak to jest ze zmianą kliniki po zakwalifikowaniu do invitro w ramach programu ministerialnego? Moja gin do której chodzę, może przestać przyjmować nie wiem kiedy może za miesiąc może za 3, zastanawiam się co teraz robić. 5 lipca miałam mieć kwalifikacje u niej i robione badania do ivf, a połową lipca rozpoczynać stymulację. I teraz nie wiem już co robić, bo innego ginekologa z tej kliniki nie chce. Odkładać planów do rozpoczęcia ivf też nie chce, bo szczerze mówiąc i tak to się już kolejny miesiąc odwlekło.
z tego co pamiętam w regulaminie, który się podpisywało była mowa o zmianie kliniki w trakcie procedury. To Może odgrzeb i poczytaj tam?
 
z tego co pamiętam w regulaminie, który się podpisywało była mowa o zmianie kliniki w trakcie procedury. To Może odgrzeb i poczytaj tam?
O dzięki 💕 właśnie nie wiedziałam gdzie tego można szukać. Pytanie czy klinka tak udostępnia na stronie regulamin, pozaglądam.
 
Czy orientujecie się się jak to jest ze zmianą kliniki po zakwalifikowaniu do invitro w ramach programu ministerialnego? Moja gin do której chodzę, może przestać przyjmować nie wiem kiedy może za miesiąc może za 3, zastanawiam się co teraz robić. 5 lipca miałam mieć kwalifikacje u niej i robione badania do ivf, a połową lipca rozpoczynać stymulację. I teraz nie wiem już co robić, bo innego ginekologa z tej kliniki nie chce. Odkładać planów do rozpoczęcia ivf też nie chce, bo szczerze mówiąc i tak to się już kolejny miesiąc odwlekło.
Wczoraj właśnie oglądałam live na Instagramie naszego bociana i poruszali tam właśnie ten temat i powiedzieli, że w czasie trwania programu możliwe są 2 zmiany kliniki 😊
Podsyłam linka jakby ktoś chciał:
 
reklama
Wczoraj właśnie oglądałam live na Instagramie naszego bociana i poruszali tam właśnie ten temat i powiedzieli, że w czasie trwania programu możliwe są 2 zmiany kliniki 😊
Podsyłam linka jakby ktoś chciał:
Akurat moja klinika nie udostepnie na stronie regulaminu ale znalazłam w gyncentum, więc myślę że będzie to analogicznie w innych klinikach. Z zapisu wnioskuje, że po kwalifikacji ale przed jeszcze stymulacją można zmienić klinikę oraz później po zakończonym cyklu wraz z transferami. Jeszcze to będę potwierdzać w lipcu drugiej klinice ale mam nadzieję że dobrze wnioskuję. 🙏🏻
 

Załączniki

  • received_472623432083204.png
    received_472623432083204.png
    77,7 KB · Wyświetleń: 13
Do góry