reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Używacie dziewczyny przed stosunkiem jakiegoś żelu czy czegoś innego? Patrzyłam na necie że są jakieś żele które ponoć mają pomagać plemnikom ale nie wiem czy mam to kupować bo wydaje mi się że to ściema jakaś
My używamy conceive plus i jest ok (chociaż ciąży dalej nie ma). Wcześniej używaliśmy babystart ale męża troche piekło 🫠
Dla mnie jedynie zostaja żele bo żadne wiesiołki, picie hektolitrów wody czy branie estrofemu nie pomaga 🥲
 
reklama
Używacie dziewczyny przed stosunkiem jakiegoś żelu czy czegoś innego? Patrzyłam na necie że są jakieś żele które ponoć mają pomagać plemnikom ale nie wiem czy mam to kupować bo wydaje mi się że to ściema jakaś

U nas na szczęście nie ma takiej potrzeby, ale bez żelu też ciąży nie ma 😝

Ja mam natomiast do Was inne pytanie - co polecacie na poprawę libido u faceta? Jakieś suple, coś włączyć do diety? 35 lat za pasem i ta ochota nie jest już niestety taka jak kiedyś, co też czasem wpływa negatywnie na ilość starań w danym miesiącu ☹️
 
Hejka, gdzie jedziecie do Chorwacji? My na początku sierpnia się wybieramy z 3 latkiem i wahamy się albo Chorwacja albo północne Włochy. Mąż ma służbowe auto i chcemy wreszcie je wykorzystać :D Podzielisz się doświadczeniem? Jak sie uda w 1 cyklu jak z pierwszym dzieckiem to będę już wtedy w ciąży :O ale nie nastawiam sie na nic :)
Hej 🤗 na górę Chorwacji praktycznie, miasteczko Crikvenica. Jestem z małopolski więc 9-10h autem i właśnie też mamy Busa służbowego. Jedziemy ze szwagrem i ich 2,5 latka dla tego wybraliśmy tak blisko. Ale polecam ogólnie Makarska Baśka Voda 😍
 
U nas na szczęście nie ma takiej potrzeby, ale bez żelu też ciąży nie ma 😝

Ja mam natomiast do Was inne pytanie - co polecacie na poprawę libido u faceta? Jakieś suple, coś włączyć do diety? 35 lat za pasem i ta ochota nie jest już niestety taka jak kiedyś, co też czasem wpływa negatywnie na ilość starań w danym miesiącu ☹️
Mojemu mężowi androlog polecił L-karnityne. Bierze ją żeby podnieść testosteron, a przy okazji libido też poszło jeszcze bardziej w górę 🤭
 
Właśnie dzwonili z laboratorium że mam ddimery ponad 700 a norma jest do 200 i mam pilnie z lekarzem się skontaktować, tak się martwię od czego to może być. Rok temu badałam w diagnostyce i były w normie.

Edit.
Lekarz mi odpisal że heparyne dostane w związku z wcześniejszymi poronieniami.
A badałaś jakieś inne wskaźniki krzepliwości?
 
Przepraszam ale zobaczyłam ze piszesz ze jeszcze nie minął planowany rok starań, to jak się udało zrobić badania w Kato? Myślałam ze trzeba mieć diagnozę niepłodności ergo rok nieudanych starań czy wiele poronień
Pytam sie bo sama bym chciała je zrobić ale h mnie 6 msc mija
Tam może iść każdy, nie trzeba starać się rok.
 
reklama
Do góry