reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
Hej Dziewczyny!
Zrobiłam w końcu wczoraj (3dc) te badania hormonalne i chyba nie jest najlepiej 🙄 Najbardziej mnie zastanawia to podwyższone SHBG. Zwłaszcza, że jak robiłam w kwietniu, to był w porządku (135,2). Stosunek LH:FSH niekorzystny, a androgeny niby w normie, ale jednak duuużo bliżej górnej granicy, prolaktyna podobnie (zachowałam higienę badania i nie robiłam też z samego rana, a i tak wysoko).

Jak myślicie, jak to się prezentuje?
@anyżowa co myślisz o tych androgenach?
 

Załączniki

  • IMG_2823.jpeg
    IMG_2823.jpeg
    94,5 KB · Wyświetleń: 56
  • IMG_2824.jpeg
    IMG_2824.jpeg
    131,5 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_2825.jpeg
    IMG_2825.jpeg
    318,9 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
Każdy kolejny okres to jakby ktoś strzelił mi w pysk ...
Tak się czuje
12 września Mam wizyte u Pani ginekolog specjalizuje się w niepłodności.
Czas się wybrać
Maja podpisane umowę z klinika niepłodności.
Gdzieś przez myśl przeszło in vitro ,ale mąż mówi,że nic się nie stanie jak nie będziemy mieć dziecka.ja mam dwóch synów 13 i 11 lat .
Dwójkę dzieci wychowałam sama ,teraz mam męża i chciałbym mieć dziecko które będzie miało pełną rodzinne tak jak być powinno .
To chyba przez okres .musiałam wyrzucić
 
Dziś byłam u nowego gina z polecenia i się nie zawiodłam. Zrobił USG i sprawdził szyjkę itd i stwierdził żeby działać. Tylko tak zauważyłam od dwóch dni że mam bardzo dużo słuzu w to już po płodnych i że przy każdej ciąży mnie zalewa na początku że mam wrażenie że infekcja mi się rozwija. No i tak teraz tknęło mnie i zrobiłam test a 5 mam dostać okres no i ..
 

Załączniki

  • IMG20240829113514.jpg
    IMG20240829113514.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 137
reklama
Do góry