reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

Dziś byłam u nowego gina z polecenia i się nie zawiodłam. Zrobił USG i sprawdził szyjkę itd i stwierdził żeby działać. Tylko tak zauważyłam od dwóch dni że mam bardzo dużo słuzu w to już po płodnych i że przy każdej ciąży mnie zalewa na początku że mam wrażenie że infekcja mi się rozwija. No i tak teraz tknęło mnie i zrobiłam test a 5 mam dostać okres no i ..
Który to dpo?
 
reklama
Ja dopiero 3dpo a tak mnie już nosi… 7dpo pójdę na progesteron i chociaż zobaczę jak on wygląda
Mnie też nosiło i chciałam zrobić test wcześniej ale mąż zabronił bo powiedział że tylko nakręcam się niepotrzebnie ale dziś ten śluz mnie zastanowił bardzo i bo i widać ta trochę kreskę ale jutro zrobię jeszcze raz bo na początku sierpnia test mnie wrobił.
 
Dziś byłam u nowego gina z polecenia i się nie zawiodłam. Zrobił USG i sprawdził szyjkę itd i stwierdził żeby działać. Tylko tak zauważyłam od dwóch dni że mam bardzo dużo słuzu w to już po płodnych i że przy każdej ciąży mnie zalewa na początku że mam wrażenie że infekcja mi się rozwija. No i tak teraz tknęło mnie i zrobiłam test a 5 mam dostać okres no i ..
Ja tu nic nie widzę 🤔
 
J
Dziś byłam u nowego gina z polecenia i się nie zawiodłam. Zrobił USG i sprawdził szyjkę itd i stwierdził żeby działać. Tylko tak zauważyłam od dwóch dni że mam bardzo dużo słuzu w to już po płodnych i że przy każdej ciąży mnie zalewa na początku że mam wrażenie że infekcja mi się rozwija. No i tak teraz tknęło mnie i zrobiłam test a 5 mam dostać okres no i ..
Ja widzę cień cienia ☺️ Nie chcesz zrobić bety?
 
Dziś byłam u nowego gina z polecenia i się nie zawiodłam. Zrobił USG i sprawdził szyjkę itd i stwierdził żeby działać. Tylko tak zauważyłam od dwóch dni że mam bardzo dużo słuzu w to już po płodnych i że przy każdej ciąży mnie zalewa na początku że mam wrażenie że infekcja mi się rozwija. No i tak teraz tknęło mnie i zrobiłam test a 5 mam dostać okres no i ..
Ja widzę cień 😊 Sama dopatruje się zawsze na swoich testach i jest totalnie biało.
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Zrobiłam w końcu wczoraj (3dc) te badania hormonalne i chyba nie jest najlepiej 🙄 Najbardziej mnie zastanawia to podwyższone SHBG. Zwłaszcza, że jak robiłam w kwietniu, to był w porządku (135,2). Stosunek LH:FSH niekorzystny, a androgeny niby w normie, ale jednak duuużo bliżej górnej granicy, prolaktyna podobnie (zachowałam higienę badania i nie robiłam też z samego rana, a i tak wysoko).

Jak myślicie, jak to się prezentuje?
@anyżowa co myślisz o tych androgenach?
No androgeny w normie wszystkie ,nie martwiłabym się nimi 🙂
A to SHBG też zastanawiające dla mnie🤔
Będziesz konsultować z kimś te wyniki?
 
Ostatnia edycja:
Do góry