reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

O, to słabo że nie pozwolili! Wiem, że lepiej jak od razu, ale z drugiej strony jakby się nie udało to może lepsze to niz wcale..
Faktycznie może z Tobą mu będzie raźniej, ale w sumie to chyba od faceta zależy, jednemu tak łatwiej a innemu inaczej. Trzymam kciuki żeby wam się udało!
dziękuję 🥰 na pewno zależy od osoby , ja ogólnie rozumiem bo też nie chciałabym takich rzeczy robić , no ale co poradzę 🤷 a wydaje mi się że jak będzie ze mną to nie będzie się aż tak skupiał na otoczeniu i aż tak krępował
 
reklama
Cześć dziewczyny ☺️ Jestem po 3 poronieniach… obecnie jestem w ciąży (wg ostatniej miesiączki 5t 4d). Przyjmuję zastrzyki neoparin i duphaston. Dzisiaj byłam na usg i oczywiście już schodki… lekarz mi powiedział, że USG wygląda na 5t2d.. ale dla mnie, po moich doświadczeniach, ten pęcherzyk jest za mały nawet jak na 5t2d… myślicie że coś z tego może być? Kazał mi przyjść za tydzień, żeby zobaczyć czy prawidłowo rośnie… zastanawiam się czy iść jutro i w sobotę na betę… ale jakoś zle przeczucia mam…

Serio pytasz o to na wątku, w którym dziewczyny starają się o ciąże, często latami i nigdy nawet nie widziały na teście dwóch kresek?! 🤯🤯🤯
 
Dziewczyny, powstrzymajcie moje szaleństwo! Jestem jakieś 6 dni po owulacji i oczywiście już mi głowa podrzuca żeby test robić. Costam dziś poczułam w brzuchu, powiedzmy że ból (chociaż za lekkie żeby nazwać bólem) i już sobie wmawiam że na pewno implantacja 🤦 a obiecałam sobie że już tak nie będzie 😂
 
Cześć dziewczyny 😊 jestem dziś 6 dpt. To mój pierwszy transfer z mrożonym zarodkiem. Dodam, że korzystamy z komórek dawczyni. Staram się nie denerwować ale kiepsko idzie. 🙈
 
reklama
Dziewczyny, powstrzymajcie moje szaleństwo! Jestem jakieś 6 dni po owulacji i oczywiście już mi głowa podrzuca żeby test robić. Costam dziś poczułam w brzuchu, powiedzmy że ból (chociaż za lekkie żeby nazwać bólem) i już sobie wmawiam że na pewno implantacja 🤦 a obiecałam sobie że już tak nie będzie 😂
Zaczekaj jeszcze chociaż 3dni. Robiąc teraz testy nic nie zobaczysz. Cierpliwości. Pomyśl o tym tak, że ciąża trwa 9 miesięcy i tam niczego nie da się przyspieszyć i wiedzieć wcześniej. Trzymam kciuki za pozytywny wynik 😉
 
Do góry