reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
Hej Dziewczyny!
Zrobiłam w końcu wczoraj (3dc) te badania hormonalne i chyba nie jest najlepiej 🙄 Najbardziej mnie zastanawia to podwyższone SHBG. Zwłaszcza, że jak robiłam w kwietniu, to był w porządku (135,2). Stosunek LH:FSH niekorzystny, a androgeny niby w normie, ale jednak duuużo bliżej górnej granicy, prolaktyna podobnie (zachowałam higienę badania i nie robiłam też z samego rana, a i tak wysoko).

Jak myślicie, jak to się prezentuje?
@anyżowa co myślisz o tych androgenach?
 

Załączniki

  • IMG_2823.jpeg
    IMG_2823.jpeg
    94,5 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_2824.jpeg
    IMG_2824.jpeg
    131,5 KB · Wyświetleń: 67
  • IMG_2825.jpeg
    IMG_2825.jpeg
    318,9 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
Każdy kolejny okres to jakby ktoś strzelił mi w pysk ...
Tak się czuje
12 września Mam wizyte u Pani ginekolog specjalizuje się w niepłodności.
Czas się wybrać
Maja podpisane umowę z klinika niepłodności.
Gdzieś przez myśl przeszło in vitro ,ale mąż mówi,że nic się nie stanie jak nie będziemy mieć dziecka.ja mam dwóch synów 13 i 11 lat .
Dwójkę dzieci wychowałam sama ,teraz mam męża i chciałbym mieć dziecko które będzie miało pełną rodzinne tak jak być powinno .
To chyba przez okres .musiałam wyrzucić
 
Dziś byłam u nowego gina z polecenia i się nie zawiodłam. Zrobił USG i sprawdził szyjkę itd i stwierdził żeby działać. Tylko tak zauważyłam od dwóch dni że mam bardzo dużo słuzu w to już po płodnych i że przy każdej ciąży mnie zalewa na początku że mam wrażenie że infekcja mi się rozwija. No i tak teraz tknęło mnie i zrobiłam test a 5 mam dostać okres no i ..
 

Załączniki

  • IMG20240829113514.jpg
    IMG20240829113514.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 148
reklama
Do góry