reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
Nie kumam tego cyklu, właśnie wyszłam z USG. Endometrium 8mm. Pęcherzyk 22mm, “na pęknięciu”, jak to stwierdził lekarz. A peaku brak. W sobotę go nie ma żeby sprawdzić USG więc mam założyć owulację jutro i zrobić proga 7dpo. Czy endometrium 8mm to ok?

Peaku na testach brak.

Nie wiem czy w sobotę nie pójść gdzieś prywatnie na samo USG żeby zobaczyć czy pękło i była owulacja. A nie czekać do 7dpo na progesteron
Endo dobre, mi gin mówił, że od 7mm są dobre warunki do implantacji 🙂 Testy niestety nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością, dobrze, że robiłaś monitoring. Idealnie trafiłaś w takim razie dzisiaj, do dzieła 🤞🤞🤞
 
Kolejne pytanie , muszę zrobić badania : testosteron , dheas,adrostedion i krzywa glukoza i insulina , dzisiaj mam 2 DC , kazali zbadać 2-5 DC , z tym że jestem przeziębiona więc wiem że krzywej lepiej nie robić , a jak z resztą myślicie że przeziębienie może mieć jakiś wpływ ? Bo jak nie dzisiaj to dopiero będę mogła w poniedziałek czyli w 5dc a też nie wiem czy mi przejdzie do poniedziałku . Chciałam też sobie zrobić TSH i sprawdzić czy coś się zmieniło po lekach ale też nie wiem czy jest sens ?
 
U mnie dalej brak peaku na testach a niby pęcherzyk wczoraj był tuz przed pęknięciem. Co najlepsze używam tej samej partii testów, które w poprzednim cyklu były non stop ciemne. Nie wiem kompletnie co o tym myśleć. Jedyna zmiana w tym cyklu to włączenie od 1dc inozytolu. Reszta supli taka sama jak wcześniej. Pójdę we wtorek rano na to USG jak doradzacie i zobaczę, czy w ogóle pękło.

Temp mi trochę spadła już wczoraj, dzisiaj kolejny spadek. Czytałam, że niby właśnie przed owulacją sama jest spadek i potem po owulacji następuje skok. Więc zobaczę jak jutro.
 
U mnie dalej brak peaku na testach a niby pęcherzyk wczoraj był tuz przed pęknięciem. Co najlepsze używam tej samej partii testów, które w poprzednim cyklu były non stop ciemne. Nie wiem kompletnie co o tym myśleć. Jedyna zmiana w tym cyklu to włączenie od 1dc inozytolu. Reszta supli taka sama jak wcześniej. Pójdę we wtorek rano na to USG jak doradzacie i zobaczę, czy w ogóle pękło.

Temp mi trochę spadła już wczoraj, dzisiaj kolejny spadek. Czytałam, że niby właśnie przed owulacją sama jest spadek i potem po owulacji następuje skok. Więc zobaczę jak jutro.
Ja miałam jeden cykl, w którym też mi w ogóle nie wychodził peak na testach (easy@home), a ginekolog potwierdził na USG ciałko żółte, czyli owu była. Testy bywają zawodne 😊
 
reklama
Do góry