reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
Niestety nie dam rady. Ale coś mi się zdaje, że Ty spokojnie byś sobie poradziła ☺️
Chętnych widzę ani widu ani słychu😄
Jeśli nikt inny nie chce się zdecydować, to mogę założyć wrześniowe kreski i przejąć pałeczke od Ciebie🙂 Tylko nie wiem, czy dam radę być na na bieżąco codziennie ( a też nie chcę zaniedbywać obowiązku😁😶), poza tym po 20 zaczynam urlop, więc nie wiem czy jestem dobrą kandydatką😃
 
Zaraz powstanie nowy wrześniowy wątek, więc napiszę co u mnie. Miałam testować jutro, ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam dwa różne testy wczoraj popołudniu. Wyszły dwie baaardzo blade kreski. Dzisiaj dla odmiany powtórzyłam test z porannego moczu i kreska również jest blada, choć odrobinę mocniejsza niż wczoraj. Poleciałam dzisiaj na betę, otrzymałam wynik 11,40. Miałam dzisiaj lekkie plamienie i już panikuję że może to być ciąża biochemiczna 🥺 Dzisiaj jestem 10dpo (owulacja potwierdzona u lekarza). Jeżeli okres nie rozkręci się przez weekend, to w poniedziałek powtórzę betę. Chociaż w tej chwili nie mam już dobrego przeczucia 😔
 
Zaraz powstanie nowy wrześniowy wątek, więc napiszę co u mnie. Miałam testować jutro, ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam dwa różne testy wczoraj popołudniu. Wyszły dwie baaardzo blade kreski. Dzisiaj dla odmiany powtórzyłam test z porannego moczu i kreska również jest blada, choć odrobinę mocniejsza niż wczoraj. Poleciałam dzisiaj na betę, otrzymałam wynik 11,40. Miałam dzisiaj lekkie plamienie i już panikuję że może to być ciąża biochemiczna 🥺 Dzisiaj jestem 10dpo (owulacja potwierdzona u lekarza). Jeżeli okres nie rozkręci się przez weekend, to w poniedziałek powtórzę betę. Chociaż w tej chwili nie mam już dobrego przeczucia 😔
trzymam za Ciebie mocno kciuki 🥰
 
wrzeniowe kreski, zapisujcie się kochane, a ja postarm się podołać temu wyzawaniu
nie wiem co u Was ale chętnie się dowiem, jak już nastanie wrzesień, kilka słów o mnie, staram się prawie 3 lata o ciąże, wygląda na to , że jesteśmy niepłodni, wrzystkie zachowawcze metody leczenia spaliły i w przyszlym miesiącuu planujemy z ivf
🤪

czekamy na wasze doswiadczenia 😏
 
Ostatnia edycja:
wrzeniowe kreski, zapisujcie się kochane, a ja postarm się podołać temu wyzawaniu
nie wiem co u Was ale chętnie się doiwiem, jak już nastanie wrzesień, kilka słów o mnie, staram się prawie 3 lata o ciąże, wygląda na to , że jesteśmy niepłodni, wrzystkie zachowawcze metody leczenia spaliły i w przyszlym miesiącuu planujemy z ivf
🤪

czekamy na wasze doswiadczenia 😏
Prowadziłaś już kreski w zeszłym roku i to wzorowo, to co masz nie podołać? 😁
 
Dziś wylądowałam na izbie, tak mnie kłuło przy żebrach, że nie szło wytrzymać. Dostałam 3 zastrzyki i na szczęście pomogło ale to mogą być kamienie żółciowe. W poniedziałek zapisałam się na usg. W zależności od tego co powie lekarz.. ale jeżeli konieczne będą jakieś zabiegi to na wrzesień daję spokój ze staraniami. Jestem szczupłą osobą no ale nie zawsze odżywiam się dobrze, i na noc niestety lubiłam sobie pojeść. Konsekwencje do mnie przyszły.
 
reklama
Zaraz powstanie nowy wrześniowy wątek, więc napiszę co u mnie. Miałam testować jutro, ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam dwa różne testy wczoraj popołudniu. Wyszły dwie baaardzo blade kreski. Dzisiaj dla odmiany powtórzyłam test z porannego moczu i kreska również jest blada, choć odrobinę mocniejsza niż wczoraj. Poleciałam dzisiaj na betę, otrzymałam wynik 11,40. Miałam dzisiaj lekkie plamienie i już panikuję że może to być ciąża biochemiczna 🥺 Dzisiaj jestem 10dpo (owulacja potwierdzona u lekarza). Jeżeli okres nie rozkręci się przez weekend, to w poniedziałek powtórzę betę. Chociaż w tej chwili nie mam już dobrego przeczucia 😔
A gdzie test? Komisja cieni czeka 😁😁
 
Do góry