reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Agutka powiedz mi gdzie idziesz na 3D i ile płacisz?
Renee w sumie trojwymiar jest dla rodzicow by zaspokoić ciekawość.Kazdy ginekolog twierdz,i że na 2D widać lepiej wszystkie narządy.A wrażenia to napewno są niesamowite i jeśli ktoś ma fundusze to pewnie warto.
Mnie na chwile obecną nie stać i niestety nie zrobie .
 
reklama
Mamaoska,do doktora Labera (jest bodajze ordynatorem w szpitalu w Nowej Soli) - okazalo sie,ze ma taka aparature u mnie na osiedlu - 30m od domku. :D Sa to okolice dawnego Liceum Lotniczego - obecnie LO4. :D Place 150zl. :) Oczywiscie jest filmik i jakies zdjatka. ;) Jesli tylko bys sie chciala do niego wybrac,to sluze pomoca w dotarciu,jak i zapraszam na kawusie. :D

Cmok cmok! :-*
 
Będe pamiętać i pomyśle,może w lipcu jak mi się troszke fundusze rodzinne unormują.
Bąde czekać na Twoje relacje i kto wie?
 
Manatka i Mycha .. filmik Wam podesle jak tylko go potne, za duzy jest zeby przeszedl mailem ::) ... postaram sie to zrobic dzisiaj :)
Poki co przedstawiam Wam mojego malego mezczyzne :)
im0006312ek.jpg

im0006271tk.jpg

 
Dzięki MoniQa :)
Zapisałam się. Udało mi się jeszcze załapać na 150 zł bo od 1 lipca drożeje na 180.
Już się nie mogę doczekać jak patrzę na Twoje fotki! Moja Dzidzia będzie już miała skończone 28 tygodni, a ta pani co rejestruje powiedziała, że robią od 28 tygodnia i dlatego mam termin na ostatniego czerwca, żeby utrafić z tygodniami.
Mnie bardziej zależy na hmmm... bajerze a nie na diagnostyce, bo tą mam na bieżąco robioną przez fachowca. Fakt, te 150 zł to spory koszt, ale pomyślałam sobie, że to moja ostatnia ciąża i fajnie byłoby mieć taką pamiątkę. Już się nie załapię na następne cuda medycyny ;) a i dziadkom się coś od życia należy. Taki filmik to dla nich będzie niezłe przeżycie, a i ja dodatkowo upewnię się co do płci maluszka, ilości kończyn, paluszków, no i zobaczę buźkę mojego dziecka przed narodzinami. Czy to nie fantastyka? ::)
 
reklama
Do góry