reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

reklama
Mycha miłego usg bo to naprawdę super przeżycie :)
A co do chłopca to jestem bardzo ciekawa, wszyscy myślą o chłopcu (mamy juzcórke) ale tak naprawdęmyślimy ze to chyba będzie córeczka. Poczekamy, zobaczymy, juz sie nie moge doczekać kiedy pokarze co tam ma :)
 
cleo to tak jak u nas, mamy chłopca wiec chcielibyśmy aby to była dziewczynka ale moja intuicja podpowiada mi, że to tez będzie chłopiec. W pierwszej ciązy intuicja mne nie zawiodła. Sprawa płci wyjaśni sie na 100% we wrześniu :)
 
Nie jestem pewna ale chyba na dobrym sprzęcie i oczywiście "zgodzie" maleństwa mozna zobaczyć płeć okolo 20 tyg. Czy jeszcze dalej?
 
Jeśli się dobrze ułoży, to kto wie może będzie widać płeć.
Chłopca łatwiej wypatrzeć.
Mycha czekamy na wiesci!!
 
U mnie poprzednio wykryto płec ok.18 tc. ;)
Więc to juz coraz bliżej :)
Mycha pisz jak tam dzidziolek ;D
 
reklama
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Strasznie zię cieszę bo wszystko OK! Lekarz mi powiedział że mam przestać na siłę szukać problemu, ale ja po prostu nie mogę uwierzyć że wszystko tak fajnie się ułożyło! :)

Dzidzi waży 100 g i rośnie jak trzeba, serduszko bije ładnie, i cała reszta w porządku.

Od razu lekarz zaproponował mi dwa badania.

1) USG genetyczne - ze skierowaniem za darmo
2) lub full service u dr Włoch z dokładnym badaniem serca dziecka i resztą ale odpłatnie koszt - 200zł.

Zdecydowaliśmy się na to drugie. Myślę że nie ma się nawet nad czym zastanawiać.
Ale naprawdę się cieszę że widziałam dzidzi jak ssało paluszek. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Mąż był zachwycony!. A najlepsze jest to że lekarz powiedział że już ma swój typ co do płci ale jeszcze nie powie. Myślałam ze go uduszę. Ale lepeij poczekać na pewną odp.
 
Do góry