reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stycznióweczki u lekarza:)

to w koncu w ktorym tygodniu macie zrobic test obciazenia? bo skoro ja zaczelam teraz 23 to hmm chyba zrobie w 24 bo w 25 ide do lekarza, zawsze po ziwycie i po USG jestem taka zakrecona ze nic nie pamietam dokladnie :)
 
reklama
Hej dziewczyny :cool2:

Wczoraj po wizycie u gina z leksza się załamałam :sad:
Po pierwsze spina mi się macica i dostałam rozkurczową Galospę i MgB6, prikaz leżenia, niedźwigania (1kg to dla mnie ciężkie) i generalnie, jak to lekarz powiedział mam leżeć ugorem przez 3 tygodnie :sick:
MgB6 mam brać przez pierwszy tydzień 3 razy po jednej, a w drugim tyg. już 2 razy dziennie - trochę dziwne, bo na opakowaniu pisze, że mam brać tylko 1 tabletkę dziennie i nieprzekraczać tej dawki ?? No cóż, ale gin chyba wie co robi - Jak sądzisz Elżbietko ?
Po drugie nie mógł znaleźć tętna dziecka, słyszał tylko "szmery pępowinowe" cokolwiek to jest :hmm: Może wy wiecie ??

A na sam koniec, po moich pytaniach skąd takie pogorszenie, powiedział mi "Pani już wcale nie jest taka młoda ... " :wściekła/y: A przecież mam 28 lat i wogóle pierwszy raz ktoś mi tak powiedział ..... Cholercia kiedy to się stało :confused:
Jestem w dołku ...

A co testu obciążenia glukozą to też dostałam skierowanie i mam kupić 75g i jadę w przyszłym tygodniu, a więc będę w 25 t.c.
 
MariaOla :(( ja tez bym sie zamartwiala :( ale pamietaj ze jestes pod dobra opieka i napewno wszystko bedzie dobrze :) tylko lez i sie nie ruszaj :)) co do MgB6 to najwidoczniej taka dawka jest dla Ciebie najlepsza, na opakowaniach czesto nie biora pod uwage kobiet w ciazy czy innych przypadkow odbiegajacych od tych gdzie niedobor magnezu jest ze tak powiem "standardowy" :)) lekarz napewno wie co robi :)) trzymam mocno kciuki!!
 
Witam kobietki.
Tu Elexi. ponieważ mialam porblemy z zalogowaniem się teraz bede -"Ewa-Elexi"
wczoraj byliśmy z mezem u lekarza. dzidzio wazy juz prawie pół kilograma, wszytskie narządy w normie -byly badane, mierzone. dzidzio zdrowy. i siusiaczek wczoraj -piękni bylo widać. to już na pewno bedzie synek
Pozdrawiam
 
Dzieki dziewczyny :elvis: poprostu teraz będę leżakować jak wino i wmawiać sobie, że im starsze tym lepsze :happy2: Bo przecież jestem już "nienajmłodsza" z medysznego punktu widzenia :szok: :baffled: :szok:

Elexi .... gratulacje :-)
 
MariaOla z medycznego punktu widzenia to chyba najlepiej miec dzieci w wieku 20 lat najpozniej ;-) to co ma powiedziec moja biedna siostra, ona ma 31 lat i jeszcze dzieci nie miala, a to przez tych samolubnych facetow ktorzy mysla tylko o tym ze oni sa niegotowi:baffled: a lataka leca.....:no:
Elexi gratuluje zdrowego dzidziusia :-)
 
reklama
MariaOla bedzie dobrze, MUSI! Lepiej sluchaj tego lekarza, napewno wie co robi. A co do tetna, to pewnie Twoje malenstwo sie na lekarza obrazilo, za ten tekst o mamusi i juz. Nic nie pokazalo i tyle. :-)
 
Do góry