reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stycznióweczki u lekarza:)

od prywatnego lekarza nie potrzeba skierowania, bo i tak płacisz. po prostu zachodz do laboratorium i mówisz ze chcesz zrobic odpłatnie takie i taie badania, pąłcisz i robia :)
morfologia, mocz i glukoza nie powinny być drogie. przeciwciała troszke drozsze
 
reklama
Dziwne, ja też mam zapisane 75 ml glukozy, a nie tak jak wszyscy 50. Gin mi się pytał, czy ktoś chorował w rodzinie, jak mu powiedziałam, że obie babcie, kazał zrobić krzywą. Może faktycznie po 75 ml będzie dokładniejszy wynik.

Fuj, na samą myśl mnie trzęsie.
 
Ja też mam zakupioną 50 gram, tak kazała mi moja pani ginekolog :) A co do smaku to chodź uwielbiam słodkie, to jak sobie tylko pomyśle o tym smaku to aż mi ciarki przechodzą bleee chyba też wezmę cytrynkę :p
 
No to ja też się boje tego testu obciążenia glukozą - gin. kazał zrobic w 26 tyg.
Niestety w mojej rodzinie dużo babek ją ma - matka, babka, ciotka.
Ja jak dotąd nie miałam podwyższonego cukru we krwi. Satam się nie pójść w cukrzycowa rodzinkę....ale boję się , ze coś może wyjść źle.
 
Ja juz po lekarzu z synkiem wszystko ok :) szkoda tylko ze nam plecki pokazal bo rodzice chcieli zobaczyc buzke :laugh: A co do tej glukozy to juz mialam w tamtym tygodniu robiona :) no i tak najpierw mi pobrali krew, pozniej kazali wypic glukoze, a za godzine pobrali mi znowu krew :( .To jeszcze nic po dzisiejszej wizycie okazalo sie ze wynik wyszedl zle :( i czeka mnie horror ::) bo tym razem mam spedzic w labolatorium trzy godziny, bo beda mi pobierali krew co godzine :mad: Ale niech se robia co chca :p byle synek byl zdrowy ;)
 
Niestety nikt nie lubi.... Ale czego się nie robi dla maleństw.
Ja chyba się wybiorę w tym tygodniu na glukozę, ufff.
karola ja też jestem pełna obaw co do wyniku, tymbardziej że ciągnie mnie na na słodkie...
 
reklama
Do góry