reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Witam i nieśmiało pytam czy mogłabym dołączyć?
Według ostatniej miesiączki termin na 11.01.2025, ale podejrzewam że będzie później, bo beta zaczęła mi startować dopiero 07.05.2024, a kilka lat wcześniej dokładnie tego samego dnia zobaczyłam II kreski na teście i mam syna 👶🏻.
07.05 beta 3.14 prog 12.5
09.05 beta 33.87 prog 18.8
11.05 beta 109 prog jeszcze nieznany bo czekam na wynik.
Pierwszą wizytę mam umówioną na wtorek, zdaje sobie sprawę że nic nie będzie widać, ale muszę się skontaktować z lekarzem, ponieważ mam dosyć intensywną pracę (bieganie, noszenie ciężkich rzeczy, dużo stresu) i muszę się dowiedzieć czy nie będzie to zagrażało na tym etapie.
 
reklama
Cześć! Miałam uciec już z tej grupy, bo zaczęłam wczoraj krawić, ale daję jeszcze sobie szansę. Dlatego, że tylko rano poleciało trochę krwi, później samo bardzo delikatne brudzenie a dzisiaj dosłownie parę kropeczek. To raczej niemożliwe żeby w czwartym tygodniu doszło do krwawienia implantacyjnego? Tym bardziej że miałam taka wysoka betę, prawda? Jednakże daję jeszcze ziarenku szanse do wtorku jak zrobię ponownie betę. Wtedy powinna wynosić około 3 tys.
Ja też tu nieśmiało czekam na rozwój sytuacji 😉
 
Cześć! Miałam uciec już z tej grupy, bo zaczęłam wczoraj krawić, ale daję jeszcze sobie szansę. Dlatego, że tylko rano poleciało trochę krwi, później samo bardzo delikatne brudzenie a dzisiaj dosłownie parę kropeczek. To raczej niemożliwe żeby w czwartym tygodniu doszło do krwawienia implantacyjnego? Tym bardziej że miałam taka wysoka betę, prawda? Jednakże daję jeszcze ziarenku szanse do wtorku jak zrobię ponownie betę. Wtedy powinna wynosić około 3 tys.
Mocno trzymam kciuki 💪
 
Mi rośnie nadzieja równo z narastaniem mdłości 🙈 no dzisiaj wieczór to jakaś masakra 😔 nic tylko czekać na mój ukochany 8-12 tydzień 🤦 ale wytrzymam wszystko, niech tylko rośnie zdrowo
 
Cześć, ja też nie śmiało pozwolę sobie zostać mam nadzieję że do samego stycznia, chociaż nie ukrywam że jeszcze z sercem w gardle dziś beta 24 a prog 22,07 w poniedziałek zrobię powtórkę bo jestem już po jednym biochemie 🫣😢
 
Progesteron wygląda bardzo obiecująco 🙂
Pierwszy raz robiłam, przy pierwszym poronieniu dopiero na USG się dowiedziałam jak działa beta jak musiałam ja zrobić żeby zobaczyć czy się podwaja, drugim razem zrobiłam sama betę ale od razu czułam że coś jest nie tak jak testy nie ciemniały i zrobiłam betę tylko raz, tym razem zrobiłam cały pakiet i zobaczymy 🫣
 
Pierwszy raz robiłam, przy pierwszym poronieniu dopiero na USG się dowiedziałam jak działa beta jak musiałam ja zrobić żeby zobaczyć czy się podwaja, drugim razem zrobiłam sama betę ale od razu czułam że coś jest nie tak jak testy nie ciemniały i zrobiłam betę tylko raz, tym razem zrobiłam cały pakiet i zobaczymy 🫣
Ja przy biochemach mam niski progesteron i spada równo z betą albo mimo wzrostu bety 🤷 W pierwszej poronionej ciąży też progesteron nie był zbyt wysoki. Tutaj wygląda ślicznie i mam nadzieję, że maluszek wyjdzie dopiero w styczniu
 
reklama
Cześć, jestem i ja :) lekarz nie określił dokładnie mojego tygodnia, ponieważ mam bardzo długie cykle i miałam późną owulację, ale na wizycie u gina 6 maja było widoczne zagnieżdżenie w jamie macicy, beta wtedy 2245,94. Staraliśmy się półtorej roku, a rok temu poronienie z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Kolejna wizyta w czwartek i oczekiwanie niesamowite, czas tak wolno leci… naczytałam się w internecie i mam milion myśli pewnie jak i Wy… moje jedyne objawy to od czasu do czasu okresowy ból, wyczuwam intensywniej zapachy i oczywiście ból piersi. Wyłącznie z przypuszczeń i wykonanego w trakcie cyklu testu owulacyjnego wynika, że to może być ok. 5 tydz 6 dzień. Jestem pełna nadziei 🥹
 
Do góry