reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Hej! Chciałabym do Was nieśmiało dołączyć z ciąża z zaskoczenia. Ostatnia miesiączka 5.04. Robilam betę tydzień temu (według aplikacji 5+2) i wynik ponad 11 tysięcy. Dziś mam wizytę 6+2 i jestem ciekawa co w trawie piszczy.
jesteśmy na tym samym etapie 😁
 
reklama
U mnie to samo, mój mały ma 20 miesięcy i jest wielką przylepą. Jak ugryzie starszego brata i starszy krzyknie bo go boli to mały leci do mnie bo musi się przytulić ale nie wolno wtedy siedzieć tylko muszę stać żeby mu nóżki wisiały 🤦‍♀️ jak ostatnio usłyszałam że nie powinnam go nosić to się tylko zaśmiałam

ale super to może u mnie w czwartek też będzie wszystko dobrze 😍
Trzymam kciuki ❤️
 
Cześć dziewczyny
Od jakiegoś czasu was podczytuję i sama postanowiłam założyć konto. Jestem po jednym poronieniu zatrzymanym w styczniu 2024. Praktycznie od 6 tc były problemy z rozwojem ciąży.
W następną ciążą udało się zajść w pierwszym cyklu starań, piękny test wyszedł już 3+4 tc. Tym razem odczekałam do ukończonego 6tc żeby zobaczyć już wszystko co można na tym etapie :D tak więc w czwartek byłam na wizycie, 6+1, tętniący 3,5mm zarodek ❤️ jestem przeszczęśliwa. Trzymam za was mocno kciuki ❤️
 
U mnie to samo, mój mały ma 20 miesięcy i jest wielką przylepą. Jak ugryzie starszego brata i starszy krzyknie bo go boli to mały leci do mnie bo musi się przytulić ale nie wolno wtedy siedzieć tylko muszę stać żeby mu nóżki wisiały 🤦‍♀️ jak ostatnio usłyszałam że nie powinnam go nosić to się tylko zaśmiałam
a jaki macie pomysł na pomieszczenie wszystkich w aucie? Czy macie 7mio osobowy pojazd?
 
reklama
Do góry