reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Z synami też dość wcześnie się dowiedziałam i było to pewne tak mówił wtedy lekarz. Przy ostatnim synu Miłoszku nie chciałam wiedzieć jaka jest płeć liczyłam na niespodziankę, ale ze zdjęcia USG sama już wiedziałam, że to chłopak i mówiłam do lekarza , że niespodzianki już nie ma i się potwierdziło😊 jak patrzę na tych moich małych chłopców to fajną mają różnice wieku bo obydwaj są z maja i dwa latka różnicy i ten starszy teraz czeka na siostrzyczkę😊
 
reklama
Dziewczyny teraz takie pytanko... Kupujecie może śpiworki do wózka i otulacze do fotelika? Macie jakieś propozycje i sprawdzoną jakość? Znalazłam piękne śpiworki i przymierzam się do zakupu. Nie rodziłam jeszcze zimą i jestem skołowana teraz tymi zakupami. Do wyjścia ze szpitala otulacze jest konieczny tak mi się wydaje.
 
Dziewczyny teraz takie pytanko... Kupujecie może śpiworki do wózka i otulacze do fotelika? Macie jakieś propozycje i sprawdzoną jakość? Znalazłam piękne śpiworki i przymierzam się do zakupu. Nie rodziłam jeszcze zimą i jestem skołowana teraz tymi zakupami. Do wyjścia ze szpitala otulacze jest konieczny tak mi się wydaje.
Ja kupiłam jeden do fotelika i jeden do wózka z owieczka.com.pl. Mam też stamtąd kokon i rożek i jakość cudo
 
Hmmm😊 powiem tak... Najstarszy syn skończy 16 lat♥️ i córka Maja skończyła 14♥️ po prawie 10 latach pojawił się wyczekany Franio teraz ma 4,5 roku , Miłoszek planowany ma teraz 2,5 roku♥️ i va dzo ale to bardzo dużo chciałam mieć córeczkę jeszcze , ale raczej myślałam że trzeba się pogodzić z tym że już nie będzie. Oddałam wszystko i sprzedałam. Mąż żartował do rodziny oj jeszcze córka będzie u z tych żartów jest córką♥️♥️♥️ także dziewczyny moja 5 ciąża i nigdy bym nie pomyślała, że tyle dzieci będę miała🤣🤣🤣 ciężko jest ale daje radę. Dwoje starszych dzieci mieliśmy z mężem w młodym wieku no i po tylu latach obudził się ogromny instynkt macierzyński i aż tak się obudził że jest jak jest😊
Ja powiem szczerze, że kiedyś nie przypuszczałam, że będę miała tak liczną rodzinę. W młodym wieku udało nam się mieć parkę półtora roku różnicy jest. Ale tak jak pisałam że w wieku 30 lat zapragnęłam mieć dzidziusia i tak naprawdę bo edzie mała trójka ♥️ jak starsze dzieci byłyby małe to na pewno bym się nie zdecydowała na taką gromadkę 🙈 po prostu nie odczuwam aż tak , że to tyle dzieci. Super Wam się udało , że teraz dziewczynka będzie ♥️ nie każdemu się udaje. Wiadomo , że najważniejsze jest żeby dzidziuś był zdrowy, ale z tyłu głowy gdzieś tam były takie myśli żeby to była oba. Jak mi lekarz na prenatalnych powiedział w 11 TC że 75% dziewczynka to szok i niedowierzanie. Prawie do 17 TC nie wierzyłam, a tak bardzo chciałam żeby była ta moja dziewczynka♥️ teraz totalna odmiana ubranka, wózek to wszystko takie piękne i inne♥️
Super też chciałam mieć zawsze dużo dzieci ale męża poznałam przed 30 3 lata staraliśmy się o synka a teraz będzie córcia i ze względu na wiek na tym koniec :) a Ty ile masz lat ?
 
Ostatnio pisałam że teraz mam wagę mniejsza niż przy synku ale coś mi się wydaje że jednak dobije bo od niedzieli czuje coraz częściej głód i ochota na słodkie wróciła ....
 
Ostatnio pisałam że teraz mam wagę mniejsza niż przy synku ale coś mi się wydaje że jednak dobije bo od niedzieli czuje coraz częściej głód i ochota na słodkie wróciła ....
tez mnie cisnie na slodkie i staram sie za duzo nie kupowac bo ile bym nie miala to bym zezarla 😂 uciekam w jablka wtedy 😃
 
reklama
Do góry