reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Dziewczyny, ile czekalyscie na wyniki krzywej cukrowej? Dzisiaj rano robiłam badanie plus morfologię, mocz, TSH itd i wszystkie wyniki już są poza cukrami! Już się nakręcam że zgubili i będę musiała powtarzać...
A co do skręcającej się szyjki to też miałam w pierwszej ciąży ale ma szczęście leki pomogły i urodziłam w 39 tc
 
reklama
Dziewczyny, ile czekalyscie na wyniki krzywej cukrowej? Dzisiaj rano robiłam badanie plus morfologię, mocz, TSH itd i wszystkie wyniki już są poza cukrami! Już się nakręcam że zgubili i będę musiała powtarzać...
A co do skręcającej się szyjki to też miałam w pierwszej ciąży ale ma szczęście leki pomogły i urodziłam w 39 tc
O 16, tego samego dnia co badanie
 
Widzę że mamy podobna syt życiową- jednego syna szkolnego, drugiego przedszkolnego i styczniową córeczkę 💕
Hmmm😊 powiem tak... Najstarszy syn skończy 16 lat♥️ i córka Maja skończyła 14♥️ po prawie 10 latach pojawił się wyczekany Franio teraz ma 4,5 roku , Miłoszek planowany ma teraz 2,5 roku♥️ i va dzo ale to bardzo dużo chciałam mieć córeczkę jeszcze , ale raczej myślałam że trzeba się pogodzić z tym że już nie będzie. Oddałam wszystko i sprzedałam. Mąż żartował do rodziny oj jeszcze córka będzie u z tych żartów jest córką♥️♥️♥️ także dziewczyny moja 5 ciąża i nigdy bym nie pomyślała, że tyle dzieci będę miała🤣🤣🤣 ciężko jest ale daje radę. Dwoje starszych dzieci mieliśmy z mężem w młodym wieku no i po tylu latach obudził się ogromny instynkt macierzyński i aż tak się obudził że jest jak jest😊
 
A kiedyś myślałam sobie że jak starsze dzieci dorosną to my z mężem jeszcze młodzi tacy będziemy a tym czasem małe dzieci mamy i jest wesoło 😁
 
Hmmm😊 powiem tak... Najstarszy syn skończy 16 lat♥️ i córka Maja skończyła 14♥️ po prawie 10 latach pojawił się wyczekany Franio teraz ma 4,5 roku , Miłoszek planowany ma teraz 2,5 roku♥️ i va dzo ale to bardzo dużo chciałam mieć córeczkę jeszcze , ale raczej myślałam że trzeba się pogodzić z tym że już nie będzie. Oddałam wszystko i sprzedałam. Mąż żartował do rodziny oj jeszcze córka będzie u z tych żartów jest córką♥️♥️♥️ także dziewczyny moja 5 ciąża i nigdy bym nie pomyślała, że tyle dzieci będę miała🤣🤣🤣 ciężko jest ale daje radę. Dwoje starszych dzieci mieliśmy z mężem w młodym wieku no i po tylu latach obudził się ogromny instynkt macierzyński i aż tak się obudził że jest jak jest😊
chryste panie ja czasami siebie nie moge ogarnac a tu taka ferajna :o podziwiam za wytrwalosc 😃 ale przynajmniej cos sie zawsze dzieje 😂
 
chryste panie ja czasami siebie nie moge ogarnac a tu taka ferajna :o podziwiam za wytrwalosc 😃 ale przynajmniej cos sie zawsze dzieje 😂
Starsze dzieci to już ogarnięte. Syn druga klasa technikum także oni nie męczą😉 najmłodszy daje popalić kaskader mały 😉 ja chyba jestem stworzona do tego , przynajmniej tak mi mówią🤣 bo naprawdę uważam że są kobiety które z jednym dzieckiem nie dają rady. A u mnie jakiś naprawdę to jest ok. I dom ogarnięty i dzieci ogarnięte i nawet o siebie jestem w stanie zadbać 🤣
 
Woow 💕 pięknie ❤️. My też zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę ale tak jak z chłopakami poszło szybko 🙈 tak na Helcie 3 lata czekaliśmy. Młodsi nie będziemy dlatego na 3 zakończymy 😊 chociaż starszy syn regularnie pyta czy może się jednak nie skusimy na 4 😅 ale większość naszych bliskich znajomych to rodziny wielodzietne a w jego klasie to prawie wszyscy stąd pewnie te prośby
 
Woow 💕 pięknie ❤️. My też zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę ale tak jak z chłopakami poszło szybko 🙈 tak na Helcie 3 lata czekaliśmy. Młodsi nie będziemy dlatego na 3 zakończymy 😊 chociaż starszy syn regularnie pyta czy może się jednak nie skusimy na 4 😅 ale większość naszych bliskich znajomych to rodziny wielodzietne a w jego klasie to prawie wszyscy stąd pewnie te prośby
Ja powiem szczerze, że kiedyś nie przypuszczałam, że będę miała tak liczną rodzinę. W młodym wieku udało nam się mieć parkę półtora roku różnicy jest. Ale tak jak pisałam że w wieku 30 lat zapragnęłam mieć dzidziusia i tak naprawdę bo edzie mała trójka ♥️ jak starsze dzieci byłyby małe to na pewno bym się nie zdecydowała na taką gromadkę 🙈 po prostu nie odczuwam aż tak , że to tyle dzieci. Super Wam się udało , że teraz dziewczynka będzie ♥️ nie każdemu się udaje. Wiadomo , że najważniejsze jest żeby dzidziuś był zdrowy, ale z tyłu głowy gdzieś tam były takie myśli żeby to była oba. Jak mi lekarz na prenatalnych powiedział w 11 TC że 75% dziewczynka to szok i niedowierzanie. Prawie do 17 TC nie wierzyłam, a tak bardzo chciałam żeby była ta moja dziewczynka♥️ teraz totalna odmiana ubranka, wózek to wszystko takie piękne i inne♥️
 
reklama
Nie ukrywam, że bardzo chciałam dziewczynke. Też się dowiedziałam na prenatalnych o płci w 12 tyg tylko, że z chłopakami lekarz dawał 100 procent a z dziewczynką 85. Dobre oko miał i się sprawdziło 😃
 
Do góry