reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Ja na razie mam ogarniętą sypialnie. Wstawiłam komodę i zrobiłam miejsce na dostawkę. Ubranka będę ogarniała na przełomie października,/listopada.

Mój partner nie zgodził się na malowanie, stwierdził, że to nie wywietrzeje i nie chce, by dziecko siedziało w tych zapachach. No cóż, nie chce mi się z nim przegadywac. Ściany są czyste więc olewam.

Moje maleństwo ma czkawkę od zeszłego tygodnia, ostatnio z 4 razy, dzisiaj chyba chyknął 5 razy.
Wiem, że to czkawka bo pojawia się rytmicznie z określonymi przerwami.
Dziś przy czkawce postawił mi się brzuch i bardzo bardzo bolał. 😏

Męczy mnie zgaga, oo właśnie maluch obudził się i wywija koziołki. 😁

Ja skorzystałam z pierwszeństwa na badaniach. Słabo się czułam, nie chcieli mnie przepuścić a jedna z kobiet wtrąciła się, bym nie pytała tylko wchodziła.

W sklepie na razie nie miałam odwagi pytać, ale też nie czuje się tak źle, bym nie mogła poczekać. Pewnie gdyby była wielka kolejka to był prosiła o przepuszczenie.
 
reklama
Ufff fajnie że się udało i dobrze wiedzieć na przyszłość, że z infekcja śmiało można iść na izbę. Ja mam pakiet w PZU ale też nie zawsze są wizyty z dnia na dzień.
Wczoraj miałam półkowe 💕 z Helcią wszystko dobrze 💕 waży już 380 więc sporo mniej niż wasze dzidzie ale mam termin na 31.01 więc lekarz powiedział że waga jest prawidłowa.
Glukozy jeszcze nie miałam ale z poprzednich ciąż nie wspominam dobrze 🤣🤣🤣 trzeba to zrobić szybko 🙈
Dziewczyny, czy wy też nie możecie spać w nocy? Padam o 22 a potem w nocy dwie godziny się kręcę i nie mogę zasnąć, a o 7 jak dzwoni budzik to czuje się jak zombie
Ja nie spie dobrze od pocztaku ciazy. Budze sie w nocy na sikanie I barfzo czesto nie moge pozniej zasnac ( tam jak teraz 🤣) a później przed budzikiem do pracy to bym spala 🤣.

My mielismy skan w 20 tyg (20t2d) tydzien temu i Pani nam powiedziala ze maluszek wazy ciut ponad 300g i jest wszytsko prawidlowo. Wydawala sie zaskoczona kiedy to zapytalam o wage. Widocznie w UK nie przykladaja do teho uwagi.
 
Dziewczyny a nie boli was tam na dole przy obracaniu w lozku z boku na bok, albo orzy wstawaniu ? Ja mam od jakiegos czasu tak. Uczucie jakbym miala zakwasy w pachwinach tylko ciut glebiej 🤔
 
Dziewczyny a nie boli was tam na dole przy obracaniu w lozku z boku na bok, albo orzy wstawaniu ? Ja mam od jakiegos czasu tak. Uczucie jakbym miala zakwasy w pachwinach tylko ciut glebiej 🤔
Mnie tam na dole boli nawet jak siusiu robię🙈 bóle się zdarzają różnego pochodzenia i myślę, że to normalne😊
 
reklama
Do góry