reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Dziewczyny a macie jakieś przeczucia odnoście płci dziecka? Wiem że jest jeszcze wcześnie na takie rozkminy 😊
u mnie ochota na słone dużo większa niż na słodkie, brak wymiotów i cera promienna więc patrząc na przesady to myślę, że będzie to chłopak. Mój mąż mówi, że na pewno dziewczynka 😅. Mój mąż marzy o córeczce więc bardzo liczy na dziewczynkę 🩷.
 
reklama
ale ostatnio trafiły się mi i mężowi jajka z podwójnym żółtkiem, więc to chyba jakiś znak 🫢😜
betę masz piękna wysoka 😍😍 wszystko możliwe. Może to naprawdę jakiś znak 😅😻 moj ostatni 3 wynik bety 970 (przyrost 180% w 48h) moj termin 14/01 wg aplikacji. Na jakim jesteś etapie ciąży? U mnie dzisiaj 5+0. Ostatnią betę robiłam 4+3 i wtedy ten wynik wynosił 970.
 
u mnie ochota na słone dużo większa niż na słodkie, brak wymiotów i cera promienna więc patrząc na przesady to myślę, że będzie to chłopak. Mój mąż mówi, że na pewno dziewczynka 😅. Mój mąż marzy o córeczce więc bardzo liczy na dziewczynkę 🩷.
ja z kolei mam tak, że mam ogromną ochotę na coś a jak tylko skosztuje to mam takie mdłości że mi się odechciewa. Nie mam ochoty czy na słodkie czy na słone bardziej po omacku szukam smaku.
Ja też na tym etapie nie mam żadnych odczuć. Mamy córeczkę, mój mąż marzy teraz o synku ja z kolei chciałabym syna ale tak bardzo denerwują mnie komentarze otoczenia że ooo teraz musi być syn, teraz syn by się wam przydał że chyba wolabaym dziewczynkę żeby utrzeć im nosa. Póki co czuje się jak w ciąży z córeczką. Kalendarz chiński mówi że dziewczynka. Więc pozostaje cierpliwe czekać 😊
 
Dziewczyny a macie jakieś przeczucia odnoście płci dziecka? Wiem że jest jeszcze wcześnie na takie rozkminy 😊
Jeśli wierzyć w przesądy że dziewczynka odbiera urodę to chyba na córeczkę liczę, wiecie jak to jest że czasami czujecie że to Wasz dzień, wyglądacie mega, czujecie się super we własnej skórze to ja ostatnimi czasy mam zupełnie w drugą stronę 😂 włosy nie takie, makijaż coś nie leży 😂😂😂
Poza tym!
Ostatnio jeszcze nie wiedząc że jestem w ciąży śniło mi się że urodziłam taką piękną córeczkę więc może to znak!
 
Jeśli wierzyć w przesądy że dziewczynka odbiera urodę to chyba na córeczkę liczę, wiecie jak to jest że czasami czujecie że to Wasz dzień, wyglądacie mega, czujecie się super we własnej skórze to ja ostatnimi czasy mam zupełnie w drugą stronę 😂 włosy nie takie, makijaż coś nie leży 😂😂😂
Poza tym!
Ostatnio jeszcze nie wiedząc że jestem w ciąży śniło mi się że urodziłam taką piękną córeczkę więc może to znak!
wszystko możliwe 💓 ja mam bez końca jakieś pryszcze, opryszczki. Ręce opadają.
 
betę masz piękna wysoka 😍😍 wszystko możliwe. Może to naprawdę jakiś znak 😅😻 moj ostatni 3 wynik bety 970 (przyrost 180% w 48h) moj termin 14/01 wg aplikacji. Na jakim jesteś etapie ciąży? U mnie dzisiaj 5+0. Ostatnią betę robiłam 4+3 i wtedy ten wynik wynosił 970.
aktualnie 6 tydzień (5+5), betę robiłam w sobotę (5+2) i w najbliższą też zrobię przed wizytą. 😀
 
23.05 o 11 mam wizytę 🙈 w związku z moją historią poronień i ciąż biochemicznych mam powtórzyć przed wizytą beta HCG i progesteron. Pewnie we wtorek zrobię, żeby mieć 100% na wynik
 
reklama
Do góry