reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ok, przynajmniej wiem co mnie czeka...Dziekuje wam bardzo za wsparcie ❤️
Powodzenia, po burzy zawsze chodzi słońce ❤️ jesteś silna i dzielna, czas szybko zleci i zaraz znowu będziecie się starać o rodzeństwo. Ja pamiętam że tyle rzeczy miałam zrobić w tej przerwie a połowy nie zdążyłam 😂 (i to rzeczy alkoholowych więc już nie nadrobię 🤪)
 
Jeeezu dobijcie mnie 🤦🏼‍♀️ 3 ciąża- helikopter w głowie od wczoraj, mdłości to ja mam takie całą dobę, że chyba umrę 😵‍💫 piersi to kurde 2 balony, które bolą nawet jak oddycham…..ja już mam dość, odliczam dni do magicznego 12 tygodnia i liczę, że mi odpuści 🤦🏼‍♀️ aż zazdroszczę jak czytam, że wam trochę przechodzi, ja nadal chodzę po sklepie ze łzami w oczach 🫣
 
Najbardziej to się boję zostawić córkę. Na sama myśl chce mi się płakać. Nie dość że KP to jeszcze nigdy nie była na tak długo beze mnie. Boję się też ze stracę pokarm. Nie wiem też czy będę mogła karmić po zabiegu bo antybiotyk za pierwszym razem dostalam. Dużo stresu co bedzie w szpitalu ale też jak mąż sobie poradzi z córka bez piersi No tylko tak np zasypia. I budzi soe 2 razy w nocy na cyca też. Eh...byłam pewna decydując sie na ciaze ze bede miala czas odstawić małą zanim pójdę do szpitala..
ja mialam usg i od razu po nim dostalam tabsy pod jezyk. I po jakims czasie kolejne. I nagle jebs gradobicie. Oczyscilam sie szybko. Ale w moim przypadku bol byl spory. Rano usg zeby sprawdzic, oczyscilam sie wiec do domu
 
Ok, przynajmniej wiem co mnie czeka...Dziekuje wam bardzo za wsparcie ❤️
bedzie chwila slabosci w szpitalu ale kazda tego potrzebuje. Wyplacz sie kochana. Uwierz mi, ze jak zmniejszy sie krwawienie poczujesz ulge. U mnie tak bylo :) bo czulam, ze szybko sie oczyscilam wiec niedlugo kolejne starania i teraz juz musi byc dobrze ! :) wszystko bedzie dobrze, my jestesmy silne i zniesiemy wszystko dla kolejnego serduszka ❤️
 
Powodzenia, po burzy zawsze chodzi słońce ❤️ jesteś silna i dzielna, czas szybko zleci i zaraz znowu będziecie się starać o rodzeństwo. Ja pamiętam że tyle rzeczy miałam zrobić w tej przerwie a połowy nie zdążyłam 😂 (i to rzeczy alkoholowych więc już nie nadrobię 🤪)
ja juz nie pamietam jak alko smakuje. Jak urodze i skonczymy karmic to laski idziemy w melanz 😂
 
Przykro mi bardzo :( trzymaj się dzielnie 😘jeszcze będziesz tulić upragnionego dzidziusia
U mnie niestety nie obyło się bez łyżeczkowania .Po podaniu tabletek było krwawienie ale nie wystarczające do całkowitego oczyszczenia .Jestem już po zabiegu i jutro wypiszą mnie do domu .Fizycznie czuje się bardzo dobrze ,serce natomiast boli bardzo My zdecydowaliśmy na przeprowadzenie badań genetycznych żeby poznać przyczynę ...czy nie była nią znów wada genetyczna teraz pozostaje czekać na wyniki i wierzyć , że może jeszcze kiedyś się uda .
.
 
reklama
Do góry