reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Cześć Dziewczyny.

Jak tam u Was dziś samopoczucie?
Do mnie po tygodniu spokoju wróciły mdłości 😅🤣

Dobrego dnia :)
U mnie okey :)
Mdłości mam o niebo mniejsze
Nawet wczoraj jakoś po Auchan chodziłam i nie było masakry
No i więcej energii też
Odnośnie spania po kontroli kupię sobie poduszkę do spania dla ciężarnych bo teraz muszę spać na lewym boku obwarowana poduszkami 😝
wczoraj byłam na shoppingu ale nic mi w oko nie wpadło
Co planujecie kupić do chodzenia na lato? Tak nie wiem czy jest sens kupować kiecki ciążowe czy poprostu nie kupić sobie czegoś luźnego co zostanie w szafie na czas po ciąży 😄
 
Cześć Dziewczyny.

Jak tam u Was dziś samopoczucie?
Do mnie po tygodniu spokoju wróciły mdłości 😅🤣

Dobrego dnia :)
Jezu u mnie to samo. W nocy myślałam że zaraz zwrócę, rano było nawet ok, zjadłam banana, poszliśmy do kościoła i słabo mi się tam zrobiło musiałam usiąść. Później śniadanie i ledwo wcisnęłam bo takie mam mdłości :( masakra jakaś
 
Jezu u mnie to samo. W nocy myślałam że zaraz zwrócę, rano było nawet ok, zjadłam banana, poszliśmy do kościoła i słabo mi się tam zrobiło musiałam usiąść. Później śniadanie i ledwo wcisnęłam bo takie mam mdłości :( masakra jakaś
W których jesteście tygodniach ? ☺️
 
Cześć Dziewczyny.

Jak tam u Was dziś samopoczucie?
Do mnie po tygodniu spokoju wróciły mdłości 😅🤣

Dobrego dnia :)
u mnie dobrze, mdłości rano robią się coraz mniej uciążliwe. Od czasu do czasu coś tam pociągnie w podbrzuszu, biust nadal ociężały, ale samopoczucie mam dobre i jestem w szoku, zwłaszcza jak czytam, że Wy się tak męczycie z dolegliwościami. 😔
 
Cześć Dziewczyny
Życzę Wam i maluszkom wszystkiego dobrego rośnijcie pięknie 😘
Od wczoraj jestem w domu ,maleństwo poszło do badania ,obeszło się bez zabiegu ,wystarczyły tabletki.Fizycznie ok,psychicznie totalnie nie mogę się ogarnąć…Ale będzie dobrze
🫶🏻
 
Cześć Dziewczyny
Życzę Wam i maluszkom wszystkiego dobrego rośnijcie pięknie 😘
Od wczoraj jestem w domu ,maleństwo poszło do badania ,obeszło się bez zabiegu ,wystarczyły tabletki.Fizycznie ok,psychicznie totalnie nie mogę się ogarnąć…Ale będzie dobrze
🫶🏻
Cieszę się że już po i dobrze fizycznie się czujesz ☺️
Daj sobie czas
 
reklama
Cześć Dziewczyny
Życzę Wam i maluszkom wszystkiego dobrego rośnijcie pięknie 😘
Od wczoraj jestem w domu ,maleństwo poszło do badania ,obeszło się bez zabiegu ,wystarczyły tabletki.Fizycznie ok,psychicznie totalnie nie mogę się ogarnąć…Ale będzie dobrze
🫶🏻
Trzymaj się i odpoczywaj. Dobrze, że już jesteś w domu! 😘
 
Do góry